Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Seriale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Z archiwum X powraca. Najbliższy odcinek już 4 stycznia o 21:05 na kanale FOX.



Jak obstawiasz @Martin

Utrzyma poziom starego dobrego Archiwum ?

Anderson i Duchovny trochę się postarzeli.
Wietnam
Tego nie wiem, to jest klasyka, dla mnie gdy oglądałem "Z archiwum X" w młodości to był fenomenalny serial, gdzie na kolejny odcinek czekało się cały tydzień. Dziś oglądam to z sentymentu licząc oczywiście na wysoki poziom tej 11 serii.
TVN7 pokaże 10. sezon „Z archiwum X”. Premiera w naziemnej telewizji.

W czwartek 18 stycznia 2018 roku stacja TVN7 rozpocznie
emisję dziesiątego sezonu serialu „Z archiwum X” („The X-
Files”) z Davidem Duchownymi Gillian Anderson. Będzie to
premiera tej serii w ogólnodostępnej naziemnej telewizji -
dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Nie mam foxów, więc zapewne zabiorę się za powrót
serialu w tvn7 .

Dobry był ten 10 sezon @Martin?
10 seria była przede wszystkim krótka raptem 6 odcinków i została jakby niedokończona co w sumie jest dość charakterystyczne dla "Z archiwum X". Dla fanów pozycja obowiązkowa jednak ja nie byłem nią nadmiernie zachwycony. Natomiast obejrzałem na FOX już dwa odcinki tego 11-go sezonu i są całkiem ok, zobaczymy co będzie dalej.
Musze się w końcu zabrać za wszystkie sezony, bo lata lecą a ja wciąż pamiętam ten serial głównie z dzieciństwa...
Kolejna produkcja C+ godna polecenia.



La casa de papel widzieliście? Jeśli nie to bardzo polecam. Chyba tylko Breaking Bad mnie bardziej wciągnął.
Na pewno to sprawdzę, jestem fanem hiszpańskich seriali, ocena na filmwebie imponująca.
Ostatnio oglądam vis a vis, mają te seriale u nich świetny klimat.
(20-04-2018 02:00 PM)KOXBOX napisał(a): [ -> ]La casa de papel widzieliście? Jeśli nie to bardzo polecam. Chyba tylko Breaking Bad mnie bardziej wciągnął.

Dzięki za ten namiar, obejrzałem pierwszy odcinek i myślę że będzie to całkiem dobre kino.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie