Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Huck vs Briedis (1.04.2017, WBC Interim)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Do walki został miesiąc, więc postanowiłem stworzyć wątek o tej bardzo interesująco zapowiadającej się potyczce. Myślę, że będzie bardzo ciekawie, bo zarówno Huck, jak i Briedis nie głaszczą, nie lubią cackać się w ringu, biją mocno, a do tego w stawce jest znaczące trofeum, jak na boks zawodowy. Myślę, że plany taktyczne, planami taktycznymi, ale wcześniej, czy później pojedynek zmieni się w bitwę na przełamanie oponenta i wygra ją ten, który lepiej zniesie trudy batalii. Na razie wstrzymuję się z typowaniem i poczekam, aż wykreuje mi się jakaś wyraźniejsza wizja tej walki, bo póki co nie mam faworyta (może minimalnym jest Huck, bo walczy na swoim terenie). W każdym razie, jest to typowe "must see" - sportowo świetne zestawienie, bez ściemy i marketingowego pieprzenia o dupie marynie.
Podoba mi się to zestawienie bardzo. To może być fajna bitka i któryś z nich może paść przed czasem, tylko który?
Myślę, ze emocji podczas tego pojedynku nie zabraknie.
Stawiam na Briedisa. Na jego korzyść technika, układ stylów (boxer vs slugger), kondycja, szczęka, inteligencja ringowa. Fizycznie też Hukiciowi nie ustępuje. Jedyne wątpliwości to psychika i sędziowanie. Huck na swoim terenie jest bardzo pewny siebie i fauluje na ogół za przyzwoleniem sędziów. Briedis musi być przygotowany na to, że będzie miał w ringu 2 wrogów (jak Zimnoch w 1 walce z Mollo). Myślę jednak, że Łosiu to bokser na tyle doświadczony, że da sobie radę. W Groznym też walczył na nieprzyjaznym terenie z piorunującym skutkiem. Mój typ to Briedis KO (ciężkie).
(16-03-2017 09:23 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Huck vs Briedis za dwa tygodnie w Sat 1.

Początek końca kariery Hucka? Wink
Myślę że tak, Lotysz go zbije. Ale Huck tańio skóry nie sprzeda
Hukić z każdą walką wydaje się być coraz bardziej rozbity
z Kucherem wypadł jednak nieźle, i nie skreślam go w walce
z Briedisem.I do tego Walka jest w Niemczech.
Huck poza walką z Główką w sumie prezentuje dosyć równy poziom. Nawet z Główką zawalczył w sumie w ramach swoich standardów. Po prostu Główka był lepszy. Jeśli Briedis będzie taki jak np. z Durodolą, to nie widzę szans dla Hukića i zaliczy on dechy nie raz.
Walka o pas WBC wakujący po Bellew.
Bellew ma prawo do natychmiastowej walki o pas jeśli się zgłosi do władz federacji z taką prośbą. To samo prawo ma Drozd, nie wiem czy je stracił.
Jednocześnie Durodola z Kudriaszowem będą walczyć w oficjalnym eliminatorze i zwycięzcy Huck/Briedis oraz Durodola/Kudriaszow mają obowiązkowo spotkać się w kolejnej walce.
To super świetne walki nam się szykują! W drugiej parze jestem za Kudriaszowem oczywiście ale w pierwszej to nie wiem. Niby chciałbym aby wygrał Briedis ale tak naprawdę to bym wolał zobaczyć starcie Rosjanina z Niemcem niż z Łotyszem.


Zagłosowałem Huck na punkty. Ale może skończy Briedisa nawet i przed czasem. Wydaje mi się, że Łotysz może nie wytrzymać ciśnienia.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie