Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Sulęcki vs Canelo w Zakopanem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Podczas rozmowy w studio Polsatu przed walką Zimnoch - Mollo II Andrzej Wasilewski uchylił rąbek tajemnicy, mówiąc że toczone są bardzo zaawansowane rozmowy w sprawie walki wieczoru na gali w Zakopanem 29 kwietnia br. Miałaby się ona odbyć pomiędzy Maciejem Sulęckim i "pewnym meksykańskim bokserem z absolutnej światowej czołówki". Sęk w tym, że poza Saulem "Canelo" Alvarezem nie znam żadnego Meksykanina w kategoriach SWW i MW, który łapałby się do pierwszej 30. tych wag. A może o kimś zapomniałem?
Czyżby pod Giewontem rzeczywiście miał zjawić się Canelo? A może Wasilewskiemu urwał się film jakieś 7 lat temu i do światowej czołówki SWW zalicza Antonio Margarito?
Rywal Sulęckiego ma być ogłoszony za kilka dni.
Może to Angulo? Nazwisko rozpoznawalne, więc może niedzielny kibic złapie się na tekst o czołówce.
Zapomniałem, że taki bokser istnieje. Może rzeczywiście chodzi o Angulo.
Canelo w Zakopanem? Chyba że lubi góry i po Tatrach chce pochodzić...
Chodziło mu o Gilberto Ramireza

Obaj mają zero porażek .
Nie ta waga. Już prędzej Chavez Jr. Teraz rozumiem, dlaczego on i Canelo odwołali ten swój zakład. Bo ich walka się nie odbędzie, a jeden z nich zamiast do Las Vegas przyjedzie do Zakopanego.Big Grin
Maciej Sulęcki nie tak dawno walczył ważąc 168 funtów

To dokładnie waga jaką ma Ramirez

Nie rozumiem dlaczego nie ta waga?
Sulęcki zapowiedział zejście z wagą do super półśredniej, więc super średnia go nie interesuje. Tylko raz tyle ważył w walce na przetarcie, gdzie limit wagowy był bez znaczenia.
Nie wiem.

Ja nie podzielam tak dużego znaczenia wagi oraz nie do końca biorę pod uwagę to co mówią bokserzy.

Nie zgadzam się ,że Sulęcki miałby jakiś problem z wagą między 160-168 funtów i jeżeli byłaby na taką walkę dobra kasa i walka o tytuł to odmówiłby.
Na konkurencji chodzi plotka, że rywalem może być Soto Karass.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie