Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Thurman vs Garcia / Fonfara vs Dawson (4.03.2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Wyzywki od "czarnuchów" tam poleciały, ale że powiedział to latynos to pewnie ujedzie w tłumie.
Jak czarny powie "białas" to zawsze uchodziBig Grin
@saliman1
W USA określenie "czarnuch" między kolorowymi nie jest określeniem obrażającym.
W rozmowach między nimi to standard .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja się na boksie nie znam ,ale dziwią mnie wypowiedzi w których stwierdza się że Thurman wygra.
A jakie on ma argumenty, aby wygrać z Garcią?

Nie ma żadnych.
Dan Rafael informuje, że na gali zobaczymy pojedynek Fonfary z Dawsonem.
Bardzo dobrze, że Andrzej wraca. Wszystko układa się idealnie. Dobra gala, dobry main-event, waciany rywal past-prime - czego chcieć więcej.
liczę na przekonujące zwycięstwo przed czasem i powrót na salony.
Też liczę na dobry występ Fonfary. Ale czy będzie miał jeszcze szansę w tej dywizji na wejście na salony? Za dużo kozaków ostatnio się ujawniło i pokazało lwi pazur. Myślę, że Fonfara to będzie taki "lew przedsalonowy". Tongue
Jeśli chodzi o Fonfare to ja już będę wstrzemięźliwy więc liczę tylko na to ze da z siebie wszystko, będzie pamiętał o defensywie - to powinno wystarczyć do zwycięstwa z Dawsonem.
Nie wiadomo co będzie z Wardem - jak zawakuje pasy to zrobi się drobnica i cztery ścieżki do mistrzostwa. WBC ze Stevensonem, Kowaliow ogarnie jakieś IBF, może Fonfara uderzy do Cleverly'ego o pełnoprawne mistrzostwo WBA?
Szanse są.
Ale najpierw trzeba pokonać Dawsona, który po tym pojedynku powinien powoli zbierać manatki.
Natomiast porażka Andrzeja z Dawsonem to będzie katastrofa większa niż porażka ze Smithem.
Wejdzie na solony znowu będzie celebrytował , i znowu
wpadnie z jakimś no name który potem okaże się
jednym z najlepszych w LHW, przeczuwam w przypadku
Fonfary Deja vu coś mi się wydaję.

No chyba że się nauczył tego że zbytnia aktywność w
mediach tylko szkodzi.

Styl wygranej z Dawsonem będzie bardzo ważny
ale też mimo to że Chad jest past prime i nie co
rozbity ta wygrana łatwo może nie przyjść.
(08-02-2017 02:00 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Nie wiadomo co będzie z Wardem - jak zawakuje pasy to zrobi się drobnica i cztery ścieżki do mistrzostwa. WBC ze Stevensonem, Kowaliow ogarnie jakieś IBF, może Fonfara uderzy do Cleverly'ego o pełnoprawne mistrzostwo WBA?
Szanse są.
Ale najpierw trzeba pokonać Dawsona, który po tym pojedynku powinien powoli zbierać manatki.
Natomiast porażka Andrzeja z Dawsonem to będzie katastrofa większa niż porażka ze Smithem.

Faktycznie, zapomniałem o tym, że Ward coś przebąkuje o zwakowaniu pasów. Trzy wolne pasy? Byłoby ciekawie.

Co do walki z Dawsonem to nie mogę sobie tego wyobrazić aby Fonfara miał przegrać.
Już nie mogę doczekać się tej walki. Myślicie, że Garcia znowu zaskoczy? Niewykluczone.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie