Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gołowkin vs Jacobs (18.03.17)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Szkoda, że Martin jest taki waciany, bo dynamikę ataku ma pierwsza klasa. Mogłaby być z niego niezła siekiera, ale trochę brakuje tego uderzenia.
Dobry chłopak z niego. Mądrze zawalczył, sporo na korpus bił w pierwszej części walki, przez co potem miał więcej miejsca, aby bić górę. Faktycznie brakuje trochę tego ciosu, ale Martin sporo uderza i tym nadrabia te braki. Ogólnie na plus, trzeba go obserwować,
To jest talent wielki, motoryka . Przyspieszenie na wielki plus.
Na wielkiego pykacza ma zadatki napewno. Zobaczymy co z zrobi gdy pożądanie oberwie.!
Póki co Carmona daje radę, a walka nabiera coraz większych rumieńców.
Początek był słaby.Wygrywa rundy Cuadras.

Walki Gołowkina w gwoli ciekawostki ogląda 12 mln , 70 % populacji Kazachstanu. Otwarta tv.
Początek walki dla Cuadrasa ale im dalej tym Carmona radził sobie coraz lepiej. Ciekawe jak to widzieli punktowi.
Remis byłby najsprawiedliwszy, jednak perspektywa rewanżu z Gonzalezem przechyliła szalę.
oglądałem od 6 rundy, z pięciu ostatnich 4 dla mnie wygrał Carmona, wiec podejrzane dla mnie te punktacjie 97-93, gdyby walka trwała 12 rund Cuadras tego by nie wygrał
Ja miałem 96-94 dla Cuadrasa i choć Carmona pokazał się z bardzo dobrej strony to jednak minimalnie przegrał. Szkoda, że przespał pierwszą część walki, ale brawa dla niego, że w momencie, kiedy wydawało się, że Carlos kontroluje pojedynek, obudził się i jeszcze postraszył rywala w ostatnich rundach.

Niezła walka, teraz jednak zacznie się najlepsze!
Uuuu Roman oberwał....co za początek.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie