Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Plebiscyt forum bokser.org 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Plebiscyt ESPN na najlepszych bokserów 2016
Najlepsi w roku 2016
1. Carl Frampton
2. Wasyl Łomaczenko
3. Terence Crawford
4. Manny Pacquiao
5. Joe Smith Jr
6. Andre Ward
7. Roman "Chocolatito" Gonzalez

Ciężko się nie zgodzić, chyba że z Wardem. Cała reszta zasłużyła, paradoksalnie Pac-Man zrobił chyba najmniej z tej szóstki, ale Bradley to ciągle Bradley Wink
Bradley i Vargas to nawet więcej niż Martinez i Walters. Pacquiao zaraz po Framptonie ma najlepsze resume za 2016 roku.
Gogolius
Wróć do oglądania Lary,bo zaczynasz gwiazdorzyc Wink
Zgadzam się z rankingiem espn jak nigdy , Frampton choć nie jestem jego zwolennikiem zaliczł świetny rok,
walka z Santa Cruzem, zaskoczyła mnie zupełnie.

Łomaczenko to geniusz , obskoczył Waltersa jak dźiećiaka, nikt mu nie zagroźił w tym roku, kolejny tytuł.

Crawford to nowa gwiazda P4P, geniusz, nie myślałem że tak łatwo załatwi Postoła.

Pacman no może dałbym go przed Terrancem, ale ok, świetne miejsce, resume zrobił w tym roku
mocne, Bradleya zdominował, Vargasa zabrał na spacer do lasu.
Udowodnił że jeszcze jest w top 5 P4P.

Joe Smith to sensacja light heawyweight, wcześnie praktycznie no Name, ale po zdemolowaniu
Fonfary i po wysłaniu w Kosmos nawet 52 letniego Kata, jego miejsce w top 7 nie może dziwić.

Andre Ward klasa, odnalazł się w nowej kategorii bardzo łatwo, i zdobył w niej pasy, pokonując
w prawdzie minimalnie, Kowaliowa, Udowodnił że jest jednym z najlepszych zawodników P4P,
nie ukrywam że darze go sympatią.

Chocolatio, może w tym roku troszkę słabiej ale Udowodnił za to ze jest również niesmowitym
wojownikiem po tej walce z Cuadrasem, miejsce 7 tylko dlatego że zaczyna brakować dla niego
rywali i mierzył się w 2016 roku z mniej znamymi serszemu społeczeństwu zawodnikami.
Po co zajmować się kobiecym boksem?

Kobiety mają raczej "inne" zajęcia.

Ja kobiecy boks traktuję w takich samych kategoriach jak rodzenie dzieci przez mężczyzn.

[Czekam kiedy kobiety zaczną domagać się pracy na ścianie w kopalni ]
Równouprawnienie mówi ci to coś? Wink

a jeśli chodzi o kobiety w kopalńiach to nie musisz czekać Wink już tam są.
widzę że nie jesteś dobrze poinformowany Smile

http://www.rp.pl/artykul/946151-Babska-s...niach.html
Niech zap...lają, bo tego, że faceci to robią, to docenić nie potrafią. Wink
(30-12-2016 01:25 AM)BOKS napisał(a): [ -> ]Niech zap...lają, bo tego, że faceci to robią, to docenić nie potrafią. Wink

To chyba Boks z własnych autopsji wysuwasz Wink , oj doceniają doceniają,
na różne sposoby, m.in. wieczorami Tongue
Haha, no to widocznie w złym towarzystwie się obracam albo za dużo oczekuję na początku. Big Grin
Aby kobieta została mistrzem świata w jakiejś kategorii musiałaby pokonać mężczyznę który jest mistrzem świata w tej kategorii.

Ja nie uznaję tytułu np. mistrzyni świata kobiet ,tak samo jak nie uznaję mistrzostwa świata dzieci, łysych, rudych, czy mistrzostwa świata garbatych, albo mistrzostwa świata gejów ,itp.


[Wietnam
Ja pisałem o "ścianie".
Kobiety nie pracują w kopalni na ścianie. Jeżeli chcesz mi wytykać błędy to musisz posiadać trochę większą wiedzę]
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie