Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: 32 nokauty - fajna zabawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
32 NOKAUTY Z OSTATNICH 30 LAT. WYBIERZCIE NAJLEPSZY

Trzydzieści dwa pamiętne nokauty - który z nich był najlepszy? Z okazji trzydziestolecia Showtime Championship Boxing amerykańska telewizja zaprasza kibiców do zabawy z mocnym uderzeniem.

Zabawa ma charakter turniejowy. Na stronie showtimeknockouts.com jest szesnaście par, po osiem po każdej stronie drabinki. Jedna para to dwa nokauty - kibice mogą sobie oba przypomnieć za pośrednictwem krótkiego filmu i zdecydować, który był lepszy.

Wśród nokautów jest m.in. cios, którym Deontay Wilder znokautował w styczniu br. Artura Szpilkę. Uderzenie "Brązowego Bombardiera" rywalizuje w pierwszej rundzie z finiszem walki z 2006 roku, w której Shannon Briggs zastopował Siergieja Liachowicza i sięgnął po mistrzostwo świata WBO.

Inne pary to np. Tyson-Botha vs Peter-Williams, Tszyu-Judah vs Garcia-Morales II czy Juarez-Diaz vs Corrales-Castillo I.

Z oczywistych względów w grę wchodzą tylko walki, do których prawa ma telewizja Showtime/CBS. Nie ma więc innych pamiętnych nokautów z ostatnich lat, jak choćby Marquez-Pacquiao IV - pojedynek ten pokazywała konkurencyjna stacja HBO.

Zwycięzca zabawy zostanie ogłoszony 10 grudnia. źródło

Bardzo fajny pomysł, aby kibice mogli wziąć udział w wyborze nokautu roku. Link tutaj.
Najtrudniej mi było wybrać zwycięzcę pary Kostya Tszyu vs Zab Judah kontra Danny Garcia vs Erik Morales II.

Zab Judah zatańczył tak pięknie, że nawet sam Wawrzyk by się tego nie powstydził, natomiast Erik Morales co o mało nie wykonał klasycznego piruetu zanim nie skończył pod linami. Wink
Zagłosowałem na Szpilkę i w sumie jest to chyba mój faworyt do wygrania całego plebiscytu.
Cała masa świetnych nokautów, ciężko powiedzieć który wygra. Ciekawe jacy będą zwycięzcy pierwszych par.
Moje wybory to:
Holyfield,Tyson,Briggs,Akinawde,McClellan,Barkley,Abraham,Castro,Matthysse,Matth​ysse,Tackie,Tszyu,Gozalez,Donaire,Corrlaes,Freitas.Ogolnie wajny pomysl z takimi zestawieniami.
Wietnam innym postem przypomniał mi, że... zapomniałem o tej zabawie... Confused

Wiadomo, jaki nokaut tu wygrał? Szpilka też tu startował. Angel
Wygrał Vincent Pettway vs Simon Brown, 2 miejsce Zab Judah vs Kostya Tszyu. Wilder vs Szpilka przegrał z nokautem w wykonaniu Mike'a Tyson'a na Francois Botha ( ni chuj nie wiem jak odmienić Big Grin Big Grin Big Grin ).
Przekierowanie