Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zimnoch-Rekowski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Stawiam na Zimnocha na punkty, ale bez przekonania.
Walkę obejrzę, ale na wielki boks się nie nastawiam.
Kto faworytem Kuliński vs Sołdra?

(Kuliński wchodzi przy fajnie muzie Wink Sołdra również Wink )

Kuliński zaczął z impetem niczym Cieślak.
Na razie Dąbrowski walczy b. dobrze, po Matyi widać z kolei rdzę. Ciekawy pojedynek. 2:0 dla Norberta.
Po półmetku, jakby Dąbrowskiemu zaczęło się kończyć paliwo. Matyja odżył. Jeżeli nie będzie nokautu to ciekawe, jak ocenią to sędziowie.

Dąbrowski minimum 5:3 - tak dokładnie nie liczyłem. Ale Matyja wygrał wyraźnie tylko jedna rundę - piątą....
6:2 Dąbrowski na mojej karcie.

No, SD, jedna karta b. kiepska, ale najważniejsze że wygrał właściwy bokser. Matyja zardzewiały, bez planu B, nieskuteczny. Dąbrowski miał dobry pomysł na walkę, boksował całkiem przyjemnie dla oka i zrobił po prostu więcej, by wygrać. Fajny pojedynek, nie tak krwawy jak ich pierwsza potyczka, ale za to w tej było więcej boksu i pomyślunku w ringu (ze strony Norasa).
Po pierwszej rundzie, jakoś nie zaimponował mi Łaszczyk. Zobaczymy, może to rozgrzewka.

W 2 rundzie o wiele lepiej jeżeli chodzi o obronę. W pierwszej za bardzo narażał się na kontry. Ale Gudel bardzo ambitnie. Łaszczyk tak walczy, bo lekceważy Gudla?
Szczurek zdecydowanie prowadzi walkę, ale gdyby doszło do walki z Valdezem, to Kamil został by zdemolowany wtrzy rundy.
Łaszczyk wygrał do zera i był lepszy w każdym aspekcie od Gudla ale mimo tego czegoś mi brakowało w boksie Kamila. Może precyzji ciosu i lepszego zachowania się w obronie?

EDIT: I po co te gwizdy gawiedzi?
Łaszczyk wygrał wszystkie rundy, ale to nie był jakiś porywający występ. Nudna walka.

Teraz main event. Dosyć zagadkowa walka. Jeśli Zimnoch będzie wyłapywał tak, jak z wrakiem Airicha, to przegra przed czasem. Liczę jednak, że zrobił lepszą formę. Rekowski jest już chyba rozbity, ale po sylwetce widać, że miał mocne przygotowania. Żaden rezultat mnie nie zdziwi, ale stawiam na punktowe zwycięstwo Zimnocha. Jeśli Krzysztof będzie uważny i wykorzysta jab oraz pracę nóg, powinien poradzić sobie. Slugger Rekowski powinien pasować mu stylowo. Tylko ile prezentuje Zimnoch na dzień dzisiejszy? Czy stać go choćby na taki występ jak z McCallem? Dowiemy się za kilka minut.
Na razie dobry boks Zimnocha....

Nie zgadzam się, że druga runda też dla Zimnocha. Raczej dla Reksa.

U mnie 2-1 Zimnoch.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie