Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Hopkins vs Smith jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
SMITH JR POPROSIŁ HOPKINSA O AUTOGRAF

Podoba mi się ten chłopak. Mimo wygranej z pełnym szacunkiem do mistrza. Jest szansa na to, że nie uderzy mu sodówka do głowy i że zrobi jeszcze jakiś postęp.
Obejrzałem sobie obie te walki.
Nie zgadzam się z opinią jakoby Usyk zaboksował jakoś słabo.
Zaczął ostrożnie tak jak z Głowackim (i tak samo jak np. Łomaczenko z Walteresem). Na tle Mchunu wielu bokserów będzie wyglądało słabiej, tak samo jak "słabo" wyglądał Kowaliow z Chillembą. Nie ma co narzekać na Usyka - skończył przed czasem czołowego boksera swojej kategorii wagowej, bardzo niewygodnego, w pierwszej obronie pasa do której podszedł trzy miesiące po zdobyciu tytułu.
Ja chcę samych takich mistrzów w boksie. Wg mnie Usyk zrobił więcej tą walką niż Lebedev/Gassiev by udowodnić, który z nich jest królem CW (choć to ciągle lokaty bardzo bliskie).

Smith wyszedł bez kompleksów i chyba trochę zaskoczył Bernarda, który spodziewał się że będzie przepuszczał jego ataki jak leci. Dla mnie walka bliska, ale 2-3 rundy Hopkowi można by znaleźć. Zakończenie symboliczne - nie przegrać przez 30 lat przed czasem, wytrwać z Kowaliowem 12 rund i wypaść z ringu na sam koniec. Nie wątpię, że gdyby to był zwykły nokdaun to Hopkins by wstał i walczył dalej.
Zakładam, że mógłby przycisnąć w końcowych rundach i wygrać 115:113.

Ale w sumie może dobrze się stało. Ujmy mu to i tak nie przynosi bo jest zajebisty, a Smith ma swój piękny sen, dwa świetne nazwiska w resume i perspektywy na coś więcej.
Zawsze mnie ciekawily zachwyty nad Hopkinsem wśród białych chłopców,a ciekawiło mnie to dlatego że jest on wybitnym przykładem rasisty który ciśnie na białych jak leci a zlewaczone mózgi poprawności politycznej mówią-Wow ten gość ma rację,jest czarny,napewno wie więcej od białego,trzeba się na to godzić w końcu 100 lat temu jego dziadek zbierał i nas bawełnę...
Ciekawy jestem czy jakby wam Kat naplul do zupy to też byście zjedli?
(19-12-2016 05:35 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Ciekawy jestem czy jakby wam Kat naplul do zupy to też byście zjedli?
Kat może nie, ale gdyby to był Floyd, to niektórzy by o tym wręcz marzyli. Mieliśmy nawet takiego na forum Smile
E no Metzger nie przeginaj,bo Floydzie to sam bym chętnie opierdolil Wink
Joker
Ale trzeba rozróżniać Hopkinsa w ringu i poza ringiem. To, że go nie lubię jako człowieka, nie znaczy, że będę na siłę pisał jaki to beznadziejny bokser, faularz i cienias Smile
Kubala
10 lat temu to był świetny bokser,teraz to beznadziejny bokser,faularz i cienias.
Mamy pytanie gdyby powiedział że Polacy to zepsuty naród i nigdy nie da się pokonać Polakowi też cieszylby się taką sympatią,w końcu nie wpłynęło by to na jego dokonania z ringu.
Ja pisałem wyżej, że go nie lubię, ale szanuję jako pięściarza, więc sądzę, że za bardzo by mnie to nie wzruszyło.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie