Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Liverpool - 15.10.2016 (Bellew vs BJ Flores)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dopóki będzie Usyk będzie walczył CW wydaje się to niewykonalne dla Łotysza
Na równolegle trwającej gali w Fredrikshavn Rashid Kassem, niepokonany duński prospekt LW z palestyńskimi korzeniami został niespodziewanie znokautowany przez Joe Murraya.
Walczył już Bellew?, nie mogę obserwować dziś gali, a jestem ciekawy walki.
Kibicuje Floresowi.
Jeszcze nie walczył. Na razie toczy pojedynek Scott Fitzgerald. Wink
Kurcze ten undercard jest fatalny
W Niemczech Hammer wygrał na punkty z Teperem. U mnie był remis. Walka rozczarowała.
Easy work dla Bellew. 3 nokdauny w 2 rundzie. Że sędzia tego nie zakończył. Ja pierdzielę ale cienki ten Flores.

No i koniec w 3 rundzie.
Flores dobrze zaczął, ale kiepsko skończył. Nie potrafi przyjąć. Przewracał się od byle czego. Bellew po prostu zrobił, co do niego należało.
Troszke sie wkurzyłem, bo dałem troche kasy przed walką, że zakonczy sie w 2 rundzie, a kurs to było jakoś 20 wiec wygrałbym sporo. Szkoda, bo to powinien być koniec już wtedy.
(15-10-2016 10:55 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]Flores dobrze zaczął, ale kiepsko skończył. Nie potrafi przyjąć. Przewracał się od byle czego. Bellew po prostu zrobił, co do niego należało.
Też pierwszą rundę miałem dla niego. Ale tylko za większą aktywność, bo ciosów tam było, jak na lekarstwo.

(15-10-2016 10:55 PM)Arkao napisał(a): [ -> ]Troszke sie wkurzyłem, bo dałem troche kasy przed walką, że zakonczy sie w 2 rundzie, a kurs to było jakoś 20 wiec wygrałbym sporo. Szkoda, bo to powinien być koniec już wtedy.
Masz rację. Też się zdziwiłem, że to sędzia pociągnął dalej.

A Bellew robi show. Chce walki z Haye. Kupa kasy na stole.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie