Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Jarell Miller
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jarell Miller
Pseudonim: Big Baby
[Obrazek: Jarrell.jpg]
Rekord: 18 (16 KO) -0
Wiek: 28 lat
Dywizja: heavyweight

Rankingi: (WBO #7, WBA #9, IBF #9)

Ostatni pojedynek:Wygrana przez techniczny nokaut z Ghańczykiem Fredem Kassim.

walka~ http://www.dailymotion.com/video/x4plire
Obszerne przedstawienie postaci. Big Grin
Jak dla mnie facet nie zasłuzyl jeszcze aby miec swoj temat na tym forum.
Bo tutaj nie ma czego przedstawiać. Jarell Miller to kolejny zawodnik cięty z tego samego klocka co Dereck Chisora i Dilian Whyte. Młody, duży, silny, potrafiący mocno uderzyć i na takie mocne uderzenie polujący. Lubiący podjeść, ale techniką znacznie ustępujący innym obżartuchom, takim jak Ortiz czy Solis. W związku z powyższym zdarza mu się przyjmować ciosy, co z journeymanami typu Freda Kassi pozostaje niezauważone, natomiast z zawodnikami pokroju Wildera albo Joshuy skończy się bliskim spotkaniem z dechami. Do tego normalne w takich wypadkach wypowiedzi w stylu "Jestem najlepszy, jestem bestią, choćby jutro znokautuję: (tutaj ktoś z aktualnej czołówki)".

Podsumowując, duży cielak realnie plasujący się gdzieś w okolicy 30 miejsca wagi ciężkiej, który może dawać ładne walki z zawodnikami mniejszymi albo mniej bojowymi, lub ładnie i widowiskowo przegrywać ze ścisłą czołówką. Bokserzy mniejszych gabarytów ale za to bardziej bojowi, do tego szybsi i lepsi technicznie będą bez problemu obskakiwać go i ogrywać na punkty. Dlatego na chwilę obecną szanse Millera na zdobycie tytułu którejś z liczących się federacji są dokładnie takie same jak swojego czasu Charlesa Martina, któremu pomogło kilka nieprawdopodobnych wręcz zbiegów okoliczności. Mimo to walki Jarella mogą się dobrze sprzedawać, szczególnie w USA a on sam może stać się osobą chętnie zapraszaną przez różnych mistrzów, chcących zachować tytuł a jednocześnie uniknąć zbyt natrętnych oskarżeń o wzięcie na przeciwnika kolejnego buma Smile
Miller to nowa postać jeśli chodzi o HW, nie sądzę by osiągnął poziom mistrzowski ale kogoś tam znanego pewnie ma szanse ubić. Świetne warunki fizyczne, ale wydaje się surowy, na pewno jest to materiał na boksera z TOP20 HW. Czy takim się okaże, zobaczymy.
(29-08-2016 12:55 PM)Terminator napisał(a): [ -> ]Jak dla mnie facet nie zasłuzyl jeszcze aby miec swoj temat na tym forum.

Wawrzyk np, nadal nie powinien mieć Wink

Miller ciekawy zawodnik z kowadłem w łapie, na pewno nie jest gorszy od
takiego Ch.Martina."
Wydaje się, że jego walka z "Łajdakiem" jest nieunikniona... Wink Mogliby zresztą zrobić taki mini turniej łobuzów, gdzie każdy walczyłby z każdym: Szpilka, Whyte, Chisora, Miller... kogo jeszcze można by było dorzucić do tego grona? Mollo za stary, choć gadane też ma. Wink
@Wilczek
Dorzucam Kosteckiego i Bronera Smile Tyle że nie pasują wagowo. Pod tym względem nadawaliby się Amir Mansour i od biedy Ike Ibeabuchi, który ponoć miał wrócić na ring, ale jakoś nie wrócił.
Ja bym dorzucił Rivasa, Haye'a, Charra no i Lets go champ Wink.
Ciągle za mało wiemy o Millerze, bo jest słabo sprawdzony. Jednak nie stawiałbym go w rzędzie typowych spaślaków HW. Jego nadwaga jest innego typu i daje mu w ringu niezaprzeczalny handicap. Nawet dwumetrowy gigant o wadze 110-115 kg ( czyli np. Joshua, Fury, Kliczko) w starciu ze sprawnym fizycznie i mocno bijącym Millerem ważącym 135 kg może mieć poważne problemy. Te 20 kg robi różnicę. Oczywiście to jest przewaga na jakieś 5-6 rund, bo potem Millerowi musi siąść kondycja przy wysokim tempie walki. Cudów nie ma. Tym niemniej uważam Millera za ciekawe bokserskie zjawisko (znacznie ciekawsze, niż np. Ruiz Jr), któremu warto się przyglądać.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie