Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Powietkin -Stiverne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Stiverne: Powietkin - coś jak Arreola, poradzę sobie
Stiverne, jeżeli będzie tak myślał to połamie sobie zęby na Powietkinie.
Kurde, Stiverne to wygra przed czasem. Tak czuję.
(23-09-2016 11:10 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Kurde, Stiverne to wygra przed czasem. Tak czuję.

To postaw na Stiverna u bukmachera, kursy będą pewnie dobre Wink. Ale wtedy wg mnie stracisz bo Bermane nie ma atutów by pokonać Powietkina.
Silny cios. To często wystarcza.
Nie gram u buków więc nie postawię Tongue
Akurat Stiverne w tej walce będzie miał szanse trafić rywala, a jak huknie to każdego obali. Zresztą zobaczymy jak Saszka poleci bez meldonium, Povietkin z Hucka to wdupi.
Walka o tymczasowy pas WBC w wadze ciężkiej pomiędzy Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO) a Bermane'em Stiverne'em (25-2-1, 21 KO) odbędzie się nieco później, niż pierwotnie planowano.

Pięściarze mieli boksować 3 grudnia na gali w Moskwie z udziałem Denisa Lebiediewa i Murata Gasijewa. Szef grupy Mir Boksa Andriej Riabiński podkreślił jednak, że ta opcja odpada, ponieważ Powietkin potrzebuje więcej czasu na przygotowania.

- Do walki dojdzie najprawdopodobniej 17 grudnia. Jeśli chodzi lokalizację, rozważamy dwie możliwości - może to być Moskwa lub Jekaterynburg. Na pewno będzie to inny termin [niż walka Lebiediew-Gasijew] - oznajmił Riabiński.

Powietkin i Stiverne będą boksować o prawo do starcia z Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO), pełnoprawnym mistrzem WBC, który pauzuje z powodu kontuzji. Rosjanin miał z nim walczyć już w maju, ale pojedynek odwołano po tym, jak w jego organizmie wykryto meldonium. Po trwającym kilka tygodni śledztwie "Sasza" został oczyszczony z zarzutów o stosowanie dopingu.
W ogóle odbędzie się jaka walka w HW jeszcze w tym roku? Big Grin Paskudny marazm.
Moim zdaniem, Sasza w walce z Wilderem ma szanse niewiele większe niż Frazier z Foremanem.
BERMANE STIVERNE WPADŁ NA WYRYWKOWYM BADANIU

W pierwszej chwili myślałem, że walka się nie odbędzie... ale na konkurencji pisze, że walka się odbędzie w wyznaczonym terminie.
Walka się odbędzie. Ilości śladowe, a nikomu nie zależy na jej odwoływaniu, ani WBC ani obozowi Rosjanina. Zresztą Povietkin mówi wprost
"

- Mi jest wszystko jedno, kto jaki bierze doping. Wyjdę na ring i będe się bił! - powiedział lider rankingu World Boxing Council wagi ciężkiej."
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie