Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Rio 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Miejmy nadzieje ze Igor przejdzie pierwszą przeszkodę.
Groznie wyglada ten Anglik

Nic nie robi Igor

Przegral pierwsza wyraznie
10-9 Okolie, był lepszy w 1, r

Jakubowski chwieje sie po ciosach Brytyjczyka, Savon go pokonał ale to Savon.

Okolie to wysoki ośiłek, dobre warunki ale większość ciosów od niechcenia
można ich unikać, niestety Igor oprócz niezbyt szczelnej gardy nic praktycznie nie robi
20-18 dla Brytyjczyka .
Musi nokautowac
Runda Jakubowskiego , ale niestety przegrywa.
2-1 dla Brytyjczyka
Szkoda szkoda, ale tego można było się spodziewać.
Okolie ma dobre warunki, widać Dobry cios ale jeszcze
nieskoordynowany, ciekawie się szykuje jego walka z
Kubańczykiem.
2:1 dla Okolie. Jakubowski zupełnie przespał dwie pierwsze rundy. Zawalczył w nich tak jakby nie miał ani pomysłu, ani wiary.
Troszkę zawiodłem się występem Igora Jakubowskiego. Trzecia runda pokazała, że był w stanie powalczyć, ale w pierwszych dwóch zabrakło determinacji, a może też sparaliżował go trochę olimpijski stres. Okolie mi nie zaimponował. Jest silny, dobrze zbudowany, ale boksersko jeszcze sporo mu brakuje. Niezłe lanie wyłapie od Savona.

Sądzę, że porażka N'Jikama ostatecznie pokazała, że nawet bardzo dobrzy zawodowcy mogą przegrywać z w sumie przeciętnymi amatorami. Borges walczył bardzo zachowawczo, ale jak na moje silniej trafiał i każdą rundę wygrał zasłużenie. Widziałem wczoraj sporo walk z turnieju bokserskiego z obu serii i na sędziów bym nie narzekał. W porannej sesji jeden z Brazylijczyków w kategorii papierowej przegrał po naprawdę bardzo wyrównanym pojedynku.

Ogólnie, bardzo fajnie ogląda mi się ten turniej olimpijski w boksie, dużo lepiej niż 4 lata temu. Zmiany, które zaproponowała AIBA póki co oceniam na plus.
Nie zapominajmy że N'Jikam walczył tu w półciężkiej a to przecież średni.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Przekierowanie