Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Rio 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Gary Russell w 1 rundzie średnio sobie radzi z Tajem. Ogólnie wydaje mi się że ma przeciętne predyspozycje do boksowania, trochę korpulentny, średnie warunki fizyczne no i dość niska mobilność (przynajmniej na tle Masuka).

punktacji po 1 rundzie nie skomentuję...
No i znowu przepchnęli Russella. Przegrał wszystkie 3 rundy a już na pewno 1 i 2
____________________________________________
Teraz Kubańczyk niech wreszcie odeśle tego Brazylijczyka, nie pozostawiając wątpliwości co do werdyktu
Pierwsze 2 rundy walki Stevenson - de Jesus były z lekką przewagą Amerykanina, ale w 3 to już była deklasacja. Natomiast Gary Russell w 64 kg moim zdaniem niesłusznie wygrał z Wuttichaiem Masukiem.
Co za pajac z tego Borgesa

Sprawiedliwości stało się zadość Borges kończy te igrzyska bez medalu
Świetna walka mojego ulubionego boksera tej olimpiady, czyli Bauderlique'a. Pokazał silnemu, ale surowemu Minie, na czym polega boks. Mam nadzieję, że rozjedzie też "boksera figurowego" La Cruza".
Świetnie się zaprezentował Francuz jednak wydaje mi się że w 1/2 z La Cruzem zostanie wypykany
Bardzo dobra walka w finale 49 kg. O wygranej Dusmatova zadecydowała lepsza szybkość. Jednak na zawodowym ringu zapewne prędzej zobaczymy Martineza, który też mógł się podobać. Myślę, że Kolumbijczyk "ma papiery" na poskładanie słomkowej lub junior muszej na zawodowstwie.
(14-08-2016 05:28 PM)Chapson napisał(a): [ -> ]Akurat Polak miał mieć wyścig o medal więc zrozumiałe, że przerwali

Ale olimpiadę transmitują na trzech kanałach.
Na jednym kanale zamiast transmitować to w tym czasie w studiu pieprzą o zachowaniu w czasie hymnu Hardinga.

Kogo obchodzi zachowanie Niemca?

TVP to amatorszczyzna.
Co do tvp to zgadzam się z Rsc.

Pisze co innego, transmitują co innego, przerywają konkurs skoku w dal na który czekałem
i puszczają 5minutowy blok reklamowy w kulminacyjnym momencie.

W dodatku para komentująca LA, czyli doświadczony Szaranowicz do którego mam
szacunek, i Rudziński nie wiedzą czy ów konkurs leci na żywo czy z odtworzenia.
Słabo to wygląda niestety, więc większość transmisji oglądam na zdf i Das erste.

sorry za offa.
@Wietnam, RSC

Popieram waszą opinię o TVP. Komentatorzy to z małymi wyjątkami zgraja bufonów, która czasami pierdoli od rzeczy, bo nawet im się nie chce przygotować do tematu.
A już szczególnie głupi i niedopuszczalny jest obyczaj rozpoczynania fetowania sukcesu np. 5 minut przed końcem meczu lub jedną kolejkę przed końcem konkursu rzutu dyskiem. Za takie zepsucie nastroju całemu narodowi odpowiedzialni powinni być wylani na zbity pysk.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Przekierowanie