Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
@Martin
Czy przekupywanie sędziów punktowych ma sens, jeżeli powszechnie oczekiwane jest zwycięstwo rywala przez nokaut? Toż to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
@fext
Ja nie miałem wiele do czynienia z zakładami bukmacherskimi, a tym bardziej na duże kwoty. Kiedyś natomiast służbowo zajmowałem się transakcjami terminowymi. Taki Forex tylko dla bogaczy (i dużych firm). Są giełdowe platformy, które przyjmują wszystkie zlecenia. Nawet wyglądające na najbardziej wariackie, jeżeli masz odpowiednie zabezpieczenie na pokrycie ewentualnych strat. Myślę, że duże firmy bukmacherskie też tak działają tylko nie na zwykłych stronach dostępnych w necie dla każdego, a na specjalnych dla grubych ryb ze specjalnym logowaniem itp. Oni mają rezerwę (albo jakiś rodzaj ubezpieczenia) na takie przypadki, że ktoś gra korzystając z nielegalnie zdobytych informacji i wygrywa dużą kasę.
MAYWEATHER: WALKA GOŁOWKIN-BROOK WYGLĄDAŁA NA USTAWIONĄ
Bokserem wybitnym był ale w mózgu... konkretne manko...

Trochę mnie dziwią te wypowiedzi, bo zazwyczaj tak się zachowują osoby, które czują się słabsze bądź mają jakieś kompleksy względem drugiej osoby. Patrz przykład Zimnoch kontra Szpilka. Był taki czas, że co wywiad to Zimny nie szczędził epitetów pod adresem Szpilki. Teraz Floyd się bawi w jakieś teorie spiskowe. Może niedługo razem z Davidem Icke napiszą książkę na temat tej walki??
Postawił na Brooka szmal, straćił i stąd pewnie te anomalię.
Ta walka może nie była ustawiona, ale Brook zrobil z nas debili. Rzucił się na GGG od samego początku i cześć zaczęła myśleć, że ma szanse, a gdy tylko stało się groźnie to rzucili ręcznik. Ustawili to bez obecnosci Kazacha
Floyd po prostu podkopuje pozycje Golovkina, z którym nie zawalczył (sensownie, ale januszy to nie obchodzi).
Podkopując Golovkina i wychwalając Alvareza sugerujac że Meksykanin wygra z Kazachem sam siebie stawia na piedestale "po co mam walczyć z GGG, skoro przegra/jest słabszy od Alvareza którego ograłem jak dziecko".

Ja tak to odczytuje, często jest jakiś inny kontekst wypowiedzi.
Hatton i Froch chwalili Brooka za postawę tak jakby dał Kazachowi walką równą niczym Leonard Haglerowi bo są jego rodakami, a trener Haye'a wątpi w walkę Joshua - Kliczko bo zabierze to Haye'owi walkę wieczoru 10 grudnia, ew. zmusi do walki na ich undercardzie a poza tym odsuwa plan skonfrontowania Haye'a z Joshuą.

Itd. itp.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Przekierowanie