Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kowalow vs Ward
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Gwozdyk vs Chilemba dodane do rozpiski.
(23-09-2016 05:43 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Gwozdyk vs Chilemba dodane do rozpiski.

:OOOO

Nieźle.
Fajny trening Kowalowa:




EDIT: Jak dla mnie zaskakująca informacja, że Fonfara będzie pomagał Wardowi przygotować się do walki z Kowalowem.
Czy ja wiem czy zaskakująca?
Fonfara wprawdzie to półka niżej, ale profil podobny (prócz beznadziejnej pracy nóg). Silny zawodnik wagi półciężkiej z mocnym ciosem - dobra opcja dla Warda.
Choć oczywiście główny powód faktu tych sparingów to wspólny trener i wspólny obóz - bez tego nie mielibyśmy tych sparingów.
Niech się Andrzej uczy Big Grin
USYK BĘDZIE SPAROWAĆ Z KOWALIOWEM

Wow! Szczerze mówiąc, to Kowaliow nie mógł sobie znaleźć lepszego sparingpartnera do walki z Wardem niż Usyk. Aż chciałbym to zobaczyć! Dziwię się tylko tak trochę, że Usyk się zgodził.
A czemu mialby sie nie zgadzac?
fajny rywal, glosne nazwisko, hajs wpadnie, pomoze utrzymac Usykowi forme - same plusy dla obu Smile
Po antyrosyjskich deklaracjach Usyka można by było się spodziewać, że może odmówić. Fajnie, że sport stawia ponad podziały polityczne.
Ward to wygra spokojnie. Kibicuje mu w tej walce chociaż nie lubię jego stylu.
(01-11-2016 04:36 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Ward to wygra spokojnie.

Myśle że dla żadnego z nich nie będzie to spokojna walka, aby ją wygrać jeden i drugi będzie musiał dać z siebie maksimum umiejętności bo walczy dwóch zawodników z TOP10 P4P. Jednak ja upatruje lekkiego faworyta w Rosjaninie. Jest w stanie znokautować Warda, a na punkty to walka może iść w obie strony, ale i tu jestem zdania ze Kowalow zwycięży.
No tak, o narodowosci nie pomyslalem ale Usyk nie wyglada na ograniczonego faceta.

Co do walki: dla mnie niezmiennie faworytem Siergiej. Ward nie wydaje sie sporo lepszy od Hopkinsa, rozmiary i sila po stronie Rosjanina, do tego dluzej boksuje w polciezkiej i mial lepszego rywala w ostatniej walce.

Kowaliow boksowal juz z dobrymi technikami, a Ward z groznym puncherem nie boksowal bardzo dawno.

Ale jak SOG to wygra to bedzie przedzikiem. Dla mnie bez dwoch zdan walka o korone p4p.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie