Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Głowacki vs Usyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
No właśnie, podbijam pytanie Gogoliusa, na bokser.org pojawiła się informacja o Gdańsku ale nigdzie więcej......tak się łudze, ze może to nie będzie jednak Gdańsk Wink.
(16-06-2016 10:46 AM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Hugo, Ukraińców w Polsce jest około miliona i z całą pewnością są rozsiani po całym naszym kraju, zapewne w Trójmieście jest ich również sporo a więc jak będą mieli ochotę pójść na bokserską galę to na pewno licznie się wybiorą, nie ma potrzeby dla nich przenosić gali do Krakowa. Wink

Samo Trójmiasto jest sporo aglomeracją a więc i kibiców z tamtego rejonu na pewno nie zabraknie i jak sądzę hala będzie wypełniona po brzegi.

Czytalem ze ten milion to przesada.. polowa z nich to baby, i w ogole to obdartusy zeby jechac na ten boj..Mam podejrzenie,ze wiekszosc z nich i teraz nie wie o takim boju,cos ktos moze zna na temat Usika ,ale Usik to nie tak znana w Ukrainie postac jak braci Kliczko..
Wszedłem na kalendarz Ero Areny na wrzesień i nie ma tam zaznaczonej żadnej imprezy a więc znowu pojawiło się jakieś info z "dupy".




Relacja live.
Ej, ten Usyk jest fajny Wink
Co Wy tam gadacie...

na luzaku, sympatyczny, i w studio polsatu i przy parodii Kovalev - Stevenson i na konferencjach - bardzo pozytywny kolo. On tylko wygląda tak jakby wygryzał z ludźi flaki Wink

Kibicuję Głowackiemu, ale jak jakimś fartem Usyk zwycięży i dalej będzie zachowywał się tak normalnie, to serce będzie mniej bolało Wink
Promotor Usyka: kupujcie bilety, bo Ukraińcy je wykupią

Bilety są od 50 do 300 złotych czyli wcale nie tak drogo. Wink

Ktoś z Was już wie czy na 100 procent się wybiera do Gdańsk?
Ciekawe, czy jakaś zagraniczna stacja zainteresuje się tą walką? Oczywiście nie mam na myśli jakiegoś pseudo-PPV jak w Ameryce przy walkach Adamka, tylko jakieś ESPN lub Box Nation.
Kusi mnie, aby sobie zaszaleć i pomimo dość dalekiej drogi wybrać się 17 września do Gdańska. Zastanawia mnie tylko jedno, czy siedząc gdzieś z tyłu widać w ogóle walkę? Big Grin
Kumpel był w Ergo na "ksdablju" z tyłu za bardzo nie widać co się dzieje na ringu/ w tym przypadku
to oczywiście był Oktagon, ale są telebimy i nie ma problemu z widokiem wtedy.
Jaka jest w ogóle różnica czy się kupuje bilet w przedsprzedaży czy w sprzedaży otwartej?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Przekierowanie