Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Głowacki vs Usyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Może Babilon sprowadzi na walkę Buffera ? Wink
Na Lebiediewie jest ostatnio regularnie ,
ile on zgarnia teraz za galę, ?
(15-06-2016 07:11 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]Ja ci podam. Najtańsze bilety po 200 zł, PPV po 60 zł.

Hugo skąd wiesz, że 200 złotych? Gdzie są o tym informacje? Można już zamawiać?
Wychodze na nie jednego ekcentryka ze strony głównej i odpowiadam sobie Wink Big Grin

Buffer za galę z Bierze od 3 tyś do 10 tyś $
Brać wreszcie na tą galę anonsera z najwyższej półki, bo Kasty nie zdzierże Wink
@Wilczek
Nic nie wiem. Tak sobie prognozuję, że będzie drogo.
(15-06-2016 08:59 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Wychodze na nie jednego ekcentryka ze strony głównej i odpowiadam sobie Wink Big Grin

Buffer za galę z Bierze od 3 tyś do 10 tyś $
Brać wreszcie na tą galę anonsera z najwyższej półki, bo Kasty nie zdzierże Wink
Ja wyczytałem, że 0d 4 do 25 tyś zielonych.

(15-06-2016 10:01 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]@Wilczek
Nic nie wiem. Tak sobie prognozuję, że będzie drogo.
Oby nie. 200 pln za najgorsze miejsce to duża kwota.
Nie rozumiem wyboru Gdańska. Jeżeli już hala, a nie stadion, to dlaczego nie Kraków, gdzie jest więcej miejsc, a dokąd Ukraińcy mają dużo bliżej? Czyżby liczono na kibiców boksu ze Szwecji? A może komuś się wydaje, że pochodzący z Wałcza Głowacki jest bardziej popularny w Polsce północnej, niż południowej?

Co do cen biletów, to zrobiłem porównanie z podobnej rangi galą w podobnej wielkości hali w Niemczech. 16 lipca w Max Schmeling Halle w Berlinie Tyron Zeuge walczył będzie Giovannim De Carolisem o pas WBA w super średniej. Walka główna na pewno mniej emocjonująca, niż Głowacki - Usyk, ale za to na undercardzie Abraham vs Lihaug, czyli zestawienie dużo lepsze, niż Wawrzyk - Zimnoch. Ceny biletów: od 20 do 100 Euro, VIP-owskie po 250 Euro. Do gali miesiąc, a hala prawie wysprzedana. Jestem przekonany, że u nas będą dużo droższe, nie pójdą, a potem Wasyl będzie znowu pierdolił, że "Polska to zbyt biedny kraj, żeby opłacało się organizować gale boksu". Obym się mylił.
Hugo, Ukraińców w Polsce jest około miliona i z całą pewnością są rozsiani po całym naszym kraju, zapewne w Trójmieście jest ich również sporo a więc jak będą mieli ochotę pójść na bokserską galę to na pewno licznie się wybiorą, nie ma potrzeby dla nich przenosić gali do Krakowa. Wink

Samo Trójmiasto jest sporo aglomeracją a więc i kibiców z tamtego rejonu na pewno nie zabraknie i jak sądzę hala będzie wypełniona po brzegi.
Mozliwe ze Gdansk zaoferowal pokrycie wielu kosztow na co nie chcialy sie zgodzic inne miasta. Ale nawet to nie powinno wyrownac ew mniejszych zyskow. Wiecej ludzi mieszka na poludniu kraju niz na polnocy, latwiej wypelnic (wieksze) hale - ale byc moze licza na zysk z PPV a same bilety to dla nich drugorzedny przychod.

Co do samego zysku z gali to raczej w niego nie wierze: promotorzy Polaka doplaca choc moze nie na tyle duzo zehy ich to zniechecil
(16-06-2016 10:46 AM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Hugo, Ukraińców w Polsce jest około miliona i z całą pewnością są rozsiani po całym naszym kraju, zapewne w Trójmieście jest ich również sporo a więc jak będą mieli ochotę pójść na bokserską galę to na pewno licznie się wybiorą, nie ma potrzeby dla nich przenosić gali do Krakowa. Wink

Samo Trójmiasto jest sporo aglomeracją a więc i kibiców z tamtego rejonu na pewno nie zabraknie i jak sądzę hala będzie wypełniona po brzegi.

Nie chodzi o Ukraińców gastarbeiterów w Polsce, bo to biedni ludzie, którzy ciułają każdą złotówkę dla rodziny. Nie pójdą na galę, nawet gdyby bilety były po 10 zł. Chodzi o nadzianych Ukraińców z Kijowa, Odessy itd, którzy przyjeżdżają np. dość licznie na narty do Zakopanego.
Możliwe, że na gali zobaczymy Ewę Piątkowską.
I to w ringu Wink

Eeee... a tak w ogole Panowie to gdzie jest to oficjalne potwierdzenie Gdańska?
Spodziewałem się ze taką notkę zobaczę na stronie konkurencji związanej z Głowackim, ale tam nic takiego nie ma. Ba, w artykule z dzisiaj z samego rana przewijają się trzy lokalizacje (w tym Gdańsk, bez Bydgoszczy).

Jakiś link albo coś?: >
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Przekierowanie