Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Głowacki vs Usyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Witaj Kantemir!
Wybierasz się na walkę Główka vs Usyk?
ta nie wiem..wiec wize trzeba brac..gdyby w kijowie to lepiej by bylo..a czy stuprocentowo bedzie czy poki tylko rozmowy...
Wg Babilońskiego walka pewna.

Jest już pewne, że 17 września na gali w Polsce dojdzie do walki mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO) ze złotym medalistą olimpijskim Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO) - poinformował na Twitterze współpromotor "Główki" Tomasz Babiloński.

Na razie nie wiadomo, które z polskich miast będzie gospodarzem mistrzowskiej imprezy. Pewne jest natomiast, że ze względu na olbrzymie nakłady finansowe gala będzie transmitowana w telewizji w systemie PPV.

Wiadomo również, że w przyszłym tygodniu na konferencji prasowej organizowanej w naszym kraju dojdzie do pierwszego spotkania Polaka z Ukraińcem w obecności kamer i aparatów fotograficznych. Usyk przystąpi do tej walki z pozycji oficjalnego pretendenta do pasa federacji WBO.

Po raz ostatni polscy kibice boksu mogli na żywo oglądać walkę o mistrzowski pas we wrześniu 2012 roku, gdy Krzysztof Włodarczyk obronił we Wrocławiu tytuł WBC kategorii junior ciężkiej w starciu z Francisco Palaciosem.


http://www.ringpolska.pl/krzysztof-glowa...-kilka-dni
Walka w Ergo Arenie w Gdańsku?! Zaledwie 11.000 miejsc. To porażka. Dlaczego nie na stadionie? Mała ilość miejsc oznacza wysokie ceny biletów i PPV. Szkoda, że tej walki nie dostali Ukraińcy, bo oni negocjowali m.in. ze Stadionem Narodowym w Warszawie.
Oficjalnie

Głowacki vs Usyk w Ergo Arena, Gdańsk.
A więc to jednak moja "zachcianka" się spełniła. Wink Walka w Trójmieście! Super! Smile Teraz akcje na to, że ruszę dupę na galę znacznie wzrosły. Tongue
Łojeny, dalej się nie dało?

Ale i tak rozważę Smile
Teraz niech tylko jeszcze podadzą ceny biletów i już będę wiedział czy moje szanse na wyjazd jeszcze bardziej podskoczą. Wink
(15-06-2016 07:04 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Teraz niech tylko jeszcze podadzą ceny biletów i już będę wiedział czy moje szanse na wyjazd jeszcze bardziej podskoczą. Wink
Ja ci podam. Najtańsze bilety po 200 zł, PPV po 60 zł.
Jak dla mnie fatalna wiadomość, raz że daleko dwa że w hali. A tak chciałem to zobaczyć na żywo...Jeśli bilety będą droższe niż 150zł to chyba odpuszcze.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Przekierowanie