Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Głowacki vs Usyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
No to będę musiał poszukać miejsca do przekimania. Wink
W sumie jako posiadacz biletu powinienes dostac jakis rozklad jazdy albo co. Sprawdz sobie godzine zakonczenia walki Adamek-Szpilia oraz Adamek-Molina.
Do tego godzina zakoczenia walki to jedno, pewnie n opuszczenie hali trzeba doliczyx kolejne kilkadziesiat minut jak nie wiecej (ale nigdy nie bylem wiec nie wiem jak to jest). Jak ze wzgledu bezpieczenstwa najpierw wypuszcza Ukraincow to...hoho Tongue
Fraza do tych co kupują dostęp do tej nędznej karty walk:

PPV wykupisz za 40 zł i będziesz oglądał walkę w pierwszym rzędzie przed
Telewizorem.

Za darmo ja tylko na walkę naszego mistrza któremu kibicuje
włączam sobie ruski stream HD na tablecie , podłączam do tv i mam tą
samą walkę Głowacki -Usyk w pierwszym rzędzie również Wink

40 zł zachowuje w portfelu na fajki, Kebaba i dwa czteropaki Żubra,

Czy jest jakaś różnica między oglądaniem gali na streamie na ekranie własnego tv,
a między płaceniem Złodziejom z Polsatu, dodatkowych pieniądzy
do ich jakże biednych portfelòw??

Czy płacąc Polsatowi można czuć się usatysfakcjonowanym i dumnym?
Mozesz czuc sie sponsorem gali i miec poczucie dolozenia sie do wyplaty dla Glowackiego czy emerytury sympatycznego Alberta.
A na którym kanale polsatu będzie to transmitowane? W ich program dnia wtedy bym zajrzał. Bo na polsat sport nie anonsują tego tylko powtórkę gal z Gołowkinem i Gonzalezem.

Na bilecie jest tylko czas rozpoczęcia.
(12-09-2016 05:40 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Czy płacąc Polsatowi można czuć się usatysfakcjonowanym i dumnym?

Płacąc podwójnie wspierasz i rozwijasz patologie. Tyle w temacie. Pozdro dla normalnych.


(12-09-2016 05:54 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Mozesz czuc sie sponsorem gali i miec poczucie dolozenia sie do wyplaty dla Glowackiego czy emerytury sympatycznego Alberta.

Ciekawe czy Głowacki dorzuci sie do waszych wypłat a Sosnowski do waszych emerytur...
Mozna delektowac sie komentarzem pana Andrzeja Kostyry a nie jakiegos ruskiego komunisty.
Można sobie oglądać w spokoju w HD leżąc na kanapie, a nie siedząc na pniu drzewa w środku lasu pośród dzików z wiecznie zacinającym się streamem (przynajmniej mając taki internet jak ja).
Kubala
Do stodoły gnaj ;D
Kubala rozwalasz mnie tymi swoimi wpisami o swoich okolicach i streamie Big Grin Mieszkasz zapewne w malowniczej miejscowości Smile

Cytat:Ciekawe czy Głowacki dorzuci sie do waszych wypłat a Sosnowski do waszych emerytur...
Pewnie nie, ja tylko napisałem co jest dobrego w zapłaceniu za PPV Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Przekierowanie