Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Głowacki vs Usyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Głowacki KO!
Wawrzyk vs Sosnowski o Mistrzostwo Polski??? To jakieś jajca są? Takie sztuczne podnoszenie rangi pojedynku to raz a dwa to czy przypadkiem Mistrzem Polski nie jest... Mollo po pokonaniu Zimnocha? Nie podoba mi się to w ogóle. Mogli wtedy zrobić walkę Wawrzyk vs Mollo a tak to kicha.
Mollo później przegrał z Rundenko, wiec posiadaczem tego prestiżowego pasa powinien teraz być Ukrainiec
Jimmy Lennon Jr anonserem głównej walki !
ppv-owcy go opłacą...
czyli my wszyscy? Wink
było już kilka PPV ale teraz pierwszy raz mam poczucie że warto sypnąć groszem i obejrzeć legalnie
(09-09-2016 12:09 PM)Chapson napisał(a): [ -> ]czyli my wszyscy? Wink
było już kilka PPV ale teraz pierwszy raz mam poczucie że warto sypnąć groszem i obejrzeć legalnie

Na pewno nie ja.
Żyjemy w wolnym kraju jak chcesz to płać.
Wawrzyk - Sosnowski o mistrzostwo Polski... Nie dość, że robią totalnie niesmaczny missmatch dla januszy, to jeszcze nadają tej walce jakąś wielką rangę, która ma jeszcze bardziej nakręcić januszy do kupienia PPV... Trochę słabe to...

Czy warto kupować PPV dla tego eventu? Gdyby taki undercard (przyjrzałem się dokładnie, kiedy to w całości ogłosili i stwierdzam, że nie miałem racji, chwaląc go w innym temacie) zaproponowali przy walce wieczoru Adamek - Molina, tylko uśmiechnąłbym się pod nosem. Ale tutaj mamy starcie Usyk - Głowacki i to będzie przeżycie. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie starcie Głowackiego z Huckiem to jest najpiękniejsza historia w polskim boksie, jaką mogłem przeżywać na żywo. Liczę, że starcie Główki z Usykiem będzie drugim rozdziałem tej bajki. Nie chcę się męczyć na streamach, mogąc oglądać takie widowisko w znakomitym obrazie. No i jeszcze Jimmy Lennon Jr. Jej jej, rzadko kiedy jeszcze czuję się jak pięciolatek w kolejce po lizaka! To mogą być emocje i przeżycia warte znacznie więcej niż 40 zł.

Natomiast, jeśli potwierdzą się plotki na temat obsady listopadowego PBN, wtedy zdecyduję się na streamy.
Jednak bum Rumun Giulian Ilie, rywalem Ćieślaka.
Patrząc na resume, to kiedyś groźny journeyman. Teraz jedynie możemy się nacieszyć tym, że Michał kogoś efektownie rozjedzie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Przekierowanie