Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Głowacki vs Usyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
@Gogolius
Wygrane nad Huckiem, Cunninghamem i Usykiem pod rząd to będzie nieprawdopodobny hat trick Krzysia. Myślę, że wtedy jego miejsce w TOP15 P4P będzie czymś oczywistym. Tak sobie przypomniałem, że ktoś, kiedyś tam, powiedział komuś tam coś tam, już nie pamiętam co, ale to właśnie byłoby świetnym odzwierciedleniem sytuacji, w której znajduje się obecnie Krzysiek. Szczyt jest prawie jego.
Sosnowski nie zamierza składać broni, celuje w Adamka Big Grin

http://sportowefakty.wp.pl/boks-zawodowy...z-adamkiem
Sosnowski po tych wszystkich nokautach - a kilka konkretnych w życiu zarobił - chyba powoli zaczyna się przenosić do krainy fantazji - stąd też i te brednie.
Jak widać po naszej ankiecie głosy w całym świecie boksu są niesamowicie podzielone. Nic nie zabieram Usykowi, ale jeszcze na zawodowych ringach nie walczył z gościem takiej klasy jak Głowacki. Krzysiu jeżeli pokona Ukraińca będzie mógł zasiąść bardzo wysoko w rankingach bez podziału na kategorie. Pokonał Hucka, Cunnighama i teraz powinien zrobić dokładnie to samo z mistrzem olimpijskim. Nie wierzę w zakończenie przez decyzję sędziów i raczej będzie to nokaut.

Polak nawet jeżeli przegra to szybko powinien wrócić do hitowych walk. W wypadku zwycięstwa, które obstawiam czekam na pojedynek z Lebedevem.
Oficjalna karta walk, w kolejności w jakiej obejrzymy pojedynki:
1 - waga ciężka
Andrzej Wawrzyk (32-1, 18 KO) vs Albert Sosnowski (49-7-2, 30 KO)
2 - waga półciężka
Paweł Stępień (4-0, 4 KO) vs Norbert Dąbrowski (18-4-1, 7 KO)
3 - waga junior średnia
Patryk Szymański (16-0, 9 KO) vs Jose Antonio Villalobos (9-1-2, 5 KO)
4 - waga junior ciężka
Michał Cieślak (13-0, 9 KO) vs (?)
5 - waga junior średnia
Ewa Piątkowska (9-1, 4 KO) vs Aleksandra Magdziak Lopes (16-3-2, 1 KO)
O tytuł mistrzyni świata federacji WBC
6 - waga junior ciężka
Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) vs Aleksander Usyk (9-0, 9 KO)
O tytuł mistrza świata federacji WBO

Karta walk zamknięta prócz rywala dla Cieślaka (na 90% mega leszcz się szykuje). Wypadła walka Łaszczyk - Gudel z powodu kontuzji tego drugiego. Ten pojedynek odbędzie się 22.10.2016 na gali w Wieliczce.
Niedobrze, że na niespełna dwa tygodnie przed walką nie ma jeszcze potwierdzenia dla Cieślaka. Liczyłem na tego Fieldsa a tak to nie wiem, obawiam się, że może się skończyć na jakimś bumie, który nic nie da ani Cieślakowi ani kibicom.
Mam dobrą wiadomość dla tych, co nie kupują PPV. Otóż walka zostanie pokazana przez dostępny w internecie turecki kanał NTV Spor http://www.ntvspor.net/canli-yayin
[Obrazek: glowacki-usyk-site.jpg?33c54f]
Jak czegoś nie schrzanią, to może da się obejrzeć walkę w dobrej jakości Wink
Dwa bardzo mądre zdania Piątkowskiej:

"- Czytałam o kursach bukmacherów i to cały czas Usyk jest faworytem. Jeśli chce wygrać w Polsce, to będzie musiał naprawdę dużo na punkty lub znokautować Krzyśka."

"- Zainteresowanie jest duże, ale paradoks jest taki, że Głowackiemu wszyscy życzą dobrze. Może przydałoby mu się trochę hejterów, bo oni też przychodzą i oglądają walki. Dla przykładu Artur Szpilka ma mnóstwo fanów, ale też wiele osób chce zobaczyć, jak przegrywa."
Druga opinia jest wybitnie idiotyczna.
(06-09-2016 07:29 AM)saliman1 napisał(a): [ -> ]Mam dobrą wiadomość dla tych, co nie kupują PPV. Otóż walka zostanie pokazana przez dostępny w internecie turecki kanał NTV Spor http://www.ntvspor.net/canli-yayin
[Obrazek: glowacki-usyk-site.jpg?33c54f]
Jak czegoś nie schrzanią, to może da się obejrzeć walkę w dobrej jakości Wink

i gut !
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Przekierowanie