Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Walczy następca Gołowkina?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeżeli ktoś ma ochotę zarwać kolejną noc, to informuję, że na livetv o 3 w nocy będzie pokazywana walka Kanat Islam vs Juan De Angel.

Kanat Islam to nietuzinkowa postać w boksie. Jako amator reprezentował Chiny (jako Hanati Silamu) i odniósł spore sukcesy. Od 2011 ma obywatelstwo Kazachstanu i jako profesjonał jest niepokonany w 20 walkach, z których 17 wygrał przed czasem. Na rosyjskojęzycznych portalach zdarzało mi się czytać opinie, że Kanat Islam to talent na miarę Gołowkina. Jego rywal Juan De Angel z Kolumbii to też ciekawy bokser z ładnie wyglądającym bilansem.
@Hugo
Jaka to kategoria, średnia?
Junior średnia, nie kibicuje bo muslim..
Transmisji jednak nie było. Kanat Islam wygrał przez tko w 6 rundzie po dwóch nokdaunach.
A ktoś wie czemu ie było transmisji?
Walka jest do obejrzenia na ringpolska. Szczerze mówiąc, liczyłem na więcej w wykonaniu Islama. Częściowo usprawiedliwia go to, że walczył z dużym przeciwnikiem, który swój poprzedni pojedynek stoczył w SMW i przewyższał go mocno zasięgiem. Islam pokazał mocny cios i dobrą motorykę (zwłaszcza pracę nóg), ale jak na utytułowanego amatora, to techniką nie błyszczał. Sporo zbierał, a sam bił mało precyzyjnie. Nokdauny były z bólu, a nie z utraty świadomości w wyniku trafienia w punkt. W sumie do Gołowkina mu daleko, choć na pewno jest pięściarzem groźnym dla każdego i trudnym do pokonania.
Też myślałem że Islam będzie bardziej wybuchowy ;
(09-05-2016 12:08 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]Walka jest do obejrzenia na ringpolska.
Super, dzięki!
Przekierowanie