Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Joshua vs Breazeale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ja też liczę, że to potrwa trochę dłużej niż 2 rundy. Jednak z drugiej strony nie za bardzo wiem, jakby Breazeale miał przetrwać taki dystans. Gość tak drętwy na nogach musiałby mieć mega mocną szczękę i ambicję, żeby ustać szarże Joshuy. No ale mam nadzieję, że to będzie jednak dobra walka.
O której mniej więcej walka? ok. 22? czy później?
Bo zastanawiam się czy nałoży się na Chorwację z Portugalią Wink
Przed północą bym na początek nie liczył. Na bukmacherach można to obstawiać do 00:00, więc pewnie koło tej godziny panowie wyjdą do ringu.
Scarpa wygrał z Hibbertem walkę o WBC Silver w SLW na skutek kontuzji przeciwnika (TKO6).
Właśnie Whyte znokautował Chorwata, czyżby zły znak dla piłkarzy? Wink
Ale Eubank dał show w 3 rundzie! Doran po raz pierwszy liczony i jak się zdaje nie po raz ostatni. Wink

No i w 4 rundzie koniec. Doran jeszcze był trzykrotnie liczony ale po ostatnim liczeniu sędzia nie pozwolił Doranowi kontynuować walki.

I teraz przez Eubanka trzeba wrócić do nudnego meczu. Tongue
Eubank zaimponował siłą ciosu, ale umiejętnościami mniej. Jego walka z Gołowkinem będzie dużym wydarzeniem.
Obawiam się, że Eubank ładuje się w pułapkę. Podobnie jak w przypadku jego ojca również walki Juniora są bardzo widowiskowe i fajnie się je ogląda. Tyle że dotychczasowi przeciwnicy Chrisa nawet nie zbliżyli się do tego, co może zaprezentować Gołowkin. W walce z nim Anglik nie będzie mógł sobie pozwolić na żadne cyrki i szopki, na jakie pozwala sobie teraz, w dodatku z całą pewnością nie przestraszy Gienadija jakimś mocniejszym ciosem. Jeżeli więc wyjdzie do Gołowkina z taką nonszalancją, jak wychodzi do innych, to może stracić mnóstwo zdrowia...
Właśnie, dziwi mnie ta nonszalancja. Nawet teraz podczas tego pojedynku się zastanawiałem czy nie zdoła czegoś wyłapać, co będzie w stanie go nieco zachwiać.
Jeśli mam być szczery, to wolałbym obejrzeć Chrisa w walce z Klaunelo. Do której oczywiście też nie dojdzie, bo jeszcze by Srula przewrócił i Oscarowi zajrzałaby w oczy wizja życia ze sprzedaży burritos Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie