Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Joshua vs Breazeale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Cytat:Breazeale sparował z Kudriaszowem i Gassijewem

Dominic Breazeale (17-0, 15 KO) zdradził, że sparował m.in. z walczącymi w kategorii junior ciężkiej Muratem Gasijewem i Dmitrijem Kudriaszowem w czasie przygotowań do jutrzejszej walki z mistrzem świata IBF wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (16-0, 16 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali w Londynie.

- Potrzebowaliśmy pięściarzy, którzy biją naprawdę mocno i są szybcy. Mieliśmy do dyspozycji Gasijewa i Kudriaszowa, którzy walczą normalnie w niższej wadze, ale w czasie sparingów z nami ważyli jak dobrzy ciężcy - powiedział Manny Robles, trener Amerykanina, któremu w sparingach pomagał także m.in. niepokonany Gerald Washington.

- Dominic przesparował 160 rund, a na sali treningowej przepracował 750 rund. Zadbał o kondycję i każdy aspekt przygotowań, jest gotowy - zapewnia szkoleniowiec Breazeale'a.

Dla Joshuy będzie to pierwsza obrona pasa wywalczonego w kwietniu. Breazeale do mistrzowskiego pojedynku przystąpi po raz pierwszy w karierze. źródło
Uważacie, że jest sens brania na sparingpartnerów bokserów tak wyraźnie niższych od Brytyjczyka?

I tak z ciekawości, czy ktoś z forumowiczów wieszczy sensację jutrzejszego wieczoru w postaci pokonania Joshuy przez Dominica?
Joshua jest wyraźnym faworytem, jednak nie można wykluczać niespodzianki, których w ostatnich miesiącach jest co nie miara. Breazele jest duży i silny wiec należy się liczyć z tym, że jest w stanie doprowadzić do celu jakiś nokautujący power punch. Chodziarz sądzę, że Joshua wychodzący do dzisiejszej walki z takim nastawieniem jak do Martina czyli walcząc mądrze, polując na przeciwnika z dystansu i wyczekiwać na okazje do skontrowania prawym krzyżowym ograniczy ryzyko przypadkowej porażki do minimum.
Jest też ryzyko, że da się sprowokować do kłótni podczas pojedynku, jak podczas walki z Whyte a zdekoncentrowany Joshua to nieuważny Joshua.
Ale zajebisty dzień. Najpierw mecze 15, 18 i 21, potem gala w UK, a potem gala z USA Big Grin
Najgorzej jest o 15. Jak w tropikach.
Ta walka będzie w jakiejś tv?
Polsat Sport Extra
Dzięki Kuba!
Nie skreślam Dominica i mam nadzieje, że się postawi rywalowi, który ma go zniszczyć. Nie lubię AJ'a, bo typ nie pokonał jeszcze nikogo, a jest nazywany numerem 1 w ciężkiej.
Ja lubię Joshuę ale mam jakieś złe przeczucia (które ostatnio całe szczęście w ogóle mi się nie sprawdzają Tongue ) że Brytyjczyk może dzisiaj wylądować na deskach. Ale jak by nie było to mam nadzieję, na jakąś dłuższą walkę, która przetestuje obydwóch chłopaków. Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie