Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gołowkin vs Wade
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
HBO w przekazie tv będzie pokazywać trzy pojedynki ,
co ciekawe rozpoczną walką Gonzalez - Arroyo
pojedynkiem poprzedzającym główne starcie będzie potyczka Kobiet
Kenia Enriquez vs Amaris Quintana.

http://www.totalsportek.com/boxing/genna...-channels/
@Krzych
Jeżeli nie oceniasz bokserów po gażach za walkę, to o jakich dużych nazwiskach z półśredniej piszesz, że może będą przesuwać się w górę i Gołowkin z nimi zawalczy? Czy masz na myśli np.Brooka i Thurmana, którzy mają mistrzowskie pasy, efektownie wygrywają, ale zarzuca im się podobnie, jak Gołowkinowi, że są nic nie warci, bo z nikim wielkim nie walczyli? Czy np. Berto i Ortiza, którzy obiektywnie nie łapią się nawet do pierwszej 30., ale są "wielcy", bo kiedyś walczyli z Floydem i zapewne skasują miliony za zbliżającą się walkę. Nawet jeżeli założymy, że Floyd i Manny rzeczywiście górowali nad całą resztą bokserów świata, to już ich w półśredniej nie ma. Więc co? Uświęcili półśrednią raz na zawsze? A może Floyd lejąc Ortiza przekazał mu cząstkę wielkości?

Z innymi twoimi argumentami częściowo się zgadzam. Są kategorie lepiej i gorzej obsadzone. Jednak nie zgadzam się z tym myśleniem, że dowodem na wielkość boksera ma być wędrówka po kategoriach. To jest coś nienaturalnego dla sportu, co wmówiono kibicom boksu. Dlaczego nikt nie każe wędrować zapaśnikom i ciężarowcom? I dlaczego wszyscy ciągle doradzają to akurat Gołowkinowi? To jest sztucznie nakręcany przez "fachowców" lans mający oczyścić średnią dla Canelo. A jak ludzie słyszą i czytają to bez przerwy, to w końcu przyjmują taki pogląd za własny.


Gali nie będzie w tv, nawet pokazujący regularnie gale z Golovkinem
Niemiecki Sat 1 się nie zdecydował , ten missmatch i tak nie miałby
oglądalności.
No jak to, a w HBO nie będzie? Big Grin
HBO będzie Wink ale to dla Jankesòw .
reszta stream. Canal + miał w dupie,.
Oglądałem w piątek walki tego Wade'a i facet jest przeciętny. Do tego, ponoć nie wygrał z Solimanem (oglądał ktoś?). Myślę, że to może być najsłabszy rywal GGG od czasu Ishidy, jak nie nawet Fuchigiamiego. Nie nastawiam się na długą walkę, jak chyba zresztą każdy.

Za to Gonzaleza obejrzę chętnie. Arroyo wprawdzie nie jest chyba aż tak zdolny jak brat, ale to przyzwoicie wyszkolony twardziel z solidnym ciosem. Liczę, że postawi realny opór słynnemu rywalowi. Walka powinna być wybuchowa.
@redd
Wade przegrał z Solimanem, zresztą moim zdaniem z Brinsonem również werdykt był kontrowersyjny (choć bardziej do przyjęcia niż ten z Australijczykiem). Moim zdaniem określanie go przeciętniakiem to trochę na wyrost.
Niższa klasa średnia tak bym Wad'a określił.

zobaczymy co będzie w stanie zrobić w pierwszej rundzie, jeżeli Ggg
zepchnie go juz od początku do narożnika to ni chuja, Kazach
za mocno bije, jeżeli Wade będzie maksymalnie trzymać się na
dystans to przetrwa ze trzy rundy, Wade zadaje ciosy ala Cunnigham,
prawy cross jest dość szybki, Dominic zadaje go utrzymując odwodnieni
dystans do rywala, to właściwie jego jedyna broń,

Chyba kurwa złącze Box Nation Wink , trochę jestem zawiedziony że
szwaby tego nie pokazują, jestem ciekawy szczególnie walki
Chocolatito.
o której Czekoladowy wychodzi?
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie