Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Browary i inne towary (alkoholowe) !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(28-03-2016 04:07 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Ja piję tylko ekskluzywny alkohol. V.I.P. z biedonki rządzi Idea

Tongue This is it
Kiedyś forumek był aktywny w temacie o siłowni......... :c :c :c
Fajny temat, ja jestem raczej mało wybredny ,ale wole kraftowe jednak jak nie ma to zadowolę się Lechem badz innym tanim piwem.
Choc ja wypijam max 20-30 rocznie i to większość podczas 2-3 imprez.
Wczoraj z ciekawości kupiłem 3 Comrneliusy:
1. Porter (w stylu... wyraźne nuty kawowe, czekoladowe, śliwkówki/wiśnie w likierze, spieczona skórka chleba, jak na porter za 4,20zł to spoko)
2. Pszeniczniak (nie polecam, bananowy zapach i smak szybko przeszedł w wyraźną siarkę)
3. Dunkel (strasznie rozwodniony)
Trzeba chyba pojechać na jakieś drobne zakupy przed galą. Trochę czasu jeszcze jest, bo pierwsze streamy ruszają o godzinie 18.
Łomża zwykła
Łomża miodowa
Perła
Pilsner Urquell
Książęce Golden Ale
Staropramen

Ważne, że mają %%%.
Ostatnio piłem Brok Export, godne polecenia. Jedno z niewielu piw, które mają w składzie chmiel...
Ale od lat jestem wierny jednej marce - Żywiec, fajnie tez wchodzi EB, które wróciło jakiś czas temu na nasz rynek po wielu latach przerwy.
Łomże ostatnio upodobałem i polecam, a tak poza tym żubr nie zmiernie #1 P4P
Jak dla mnie najlepsza jest Perła, ewentualnie jakieś regionalne piwa, w moim przypadku Tenczynek, które jest całkiem dobre w porównaniu do wszelkich innych piw, które dostępne są w sklepach.
O gustach się nie dyskutuje.

Przetestowałem większość piw z małych regionalnych browarów.
Ostatnio wszędzie zachwalane z Browaru Na Jurze z Zawiercia sprzedawane tylko w okolicy.

To wszystko taki sam syf i goowno.
Zachwalanie o "naturalnej" produkcji to pic na wodę.

Lech, Żywiec, a z mniejszych browarów ewentualnie Namysłów lub Kasztelan
Stron: 1 2 3
Przekierowanie