Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Parker vs Takam. 21 maj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Takam pewnie bije mocno, w końcu kawał byka z niego. Jego problemem jest mała dynamika, przez co jego uderzenia bolą, ale tak łatwo nie przewracają.
Dla mnie walka 50/50, Takam pewnie spuchnie po 9 rundzie i w tym widzę szanse Parkera.
Takam trochę na wzór Moliny kreślony, podbne kryteria które
przytoczyłeś @Krychu, mają.
Mało dynamiczni, leniwi z parą w łapie.
Takam 3 kg cięższy od Parkera. Dokładnie 109.4 do 106.4kg.
Takam 11 funtów lżejszy niż z Povietkinem. Pewnie to dobrze, bo chyba niepotrzebnie spuchł do tych 250+, czasem nawet 257. Jak ma problemy z kondycją to chyba nie powinien sobie dorzucać zbędnej masy do dźwigania.
Bardzo dobrze wygląda Takam. Ale chyba pewnych ograniczeń nie przeskoczy. Dla mnie faworytem jednak Parker, choć naprawdę szykuję się na bardzo dobrą walkę.
gdzie w tv będzie ta walka ?
Walka trudna do typowania. Dla Parkera moim zdaniem trochę za wczesna. 24 lata w HW to wiek juniorski. Mimo wszystko obstawiam zwycięstwo Parkera, chociaż żaden wynik mnie nie zdziwi.
Jeżeli chodzi o wejście do ringu i utwór wprowadzający to 1-0 dla Parkera. Big Grin Tongue

A tak poważniej to Parker wydaje się bardziej wyluzowany niż Takam. Ten z kolei na pewno jest bardzo skupiony, skoncentrowany. Mam nadzieję, że walka trochę potrwa i że będzie fajna, choć tej wczorajszej pomiędzy Kalengą i Dorticosem pewnie nie dorówna.

Na razie takie macanko, choć pierwsza odsłona minimalnie dla Parkera.
Pierwsza dałbym Takamowi ale już 2 na pewno dla Parkera
Na ringu to wygląda tak, jakby to Parker miał dłuższy zasięg ramion a nie Takam.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie