Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Jessie Vargas vs Sadam Ali
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jessie Vargas vs Sadam Ali.wakujący pas WBO.kategoria pòłśrednia

Luis Ortiz vs Tony Thompson

http://boxrec.com/show/727124

Transmisja :Polsat sport , godz 3:00
Ortiz pewnie wymęczy dziadka Thompsona, jednak liczę, że "Tygrys: urwie kilka rund i pokaże ułomności kubańskiego prospekta.
Jeśli chodzi o walkę Vargasa to mogę być nieco nieobiektywny, jednak sądzę, że Meksykaniec wygrywa na punktu. Jest o wiele lepszy technicznie i jeśli nie nadzieje się na żaden cios, powinien spokojnie wygrać.
Też będę za Vargasem, jak nie będzie zbierał kombinacji Alego
na twarz, i zawalczy mądrze, jest szansa, .
Ali mobilnie nie jest tak dobry, .
Główna walka6, oczywiście Ortiz przez KO , rundy 5-8
coś tam Thompson może przyjąć jeszcze,ale
nie petardy Kubańczyka.
A ja stawiam na Alego. Jest technicznie nie gorszy od Vargasa i ma dużo silniejszy cios. Na korzyść Vargasa cwaniactwo ringowe i przychylność sędziów. Więc w sumie to jestem za Alim, ale jak nie wygra przez nokaut, to na punkty mu nie dadzą.
Fantastische Vargas!!!!!!!!!!
8 runda i ten prawy, a późnej 9 poszedł go śćiąc!!!
Nie cierpię tego Vargasa, ale muszę przyznać, ze dzisiaj był znakomity. Ali miałby większe szanse, gdyby atakował. Rozstrzygnął zamachowy cep, który jest strasznym zaskakującym uderzeniem, jeżeli bije go nie cepiarz, a techniczny bokser w charakterze wyjątku (np. Marquez vs Pacquiao lub Cunningham vs Fury).
Pacquaio - Marquez 4, pierwszy knockdown, podobna akcja Marqueza na środku ringu, jak
piszesz zamachowy cep, Hugo.
Kapitalna walka Churcydze - Douglas. Douglas walczył naprawdę dobrze, ale człowiek nie może wygrać z dzikiem. Teraz trzeba puścić Churcydzego na Gołowkina.

Jeszcze zdążyłem wrócić i zobaczyć nokaut Ortiza na Thompsonie. W tył głowy, ale niezamierzony. Jak było w poprzednich rundach?

Teraz jeszcze na deser Williams- Matano, ale Włoch raczej nie ma szans.
Ortiz od początku prowadził walkę, miał dwa razy Thompsona na deskach. W sumie za wiele ciekawego się nie działo, Tony praktycznie w ogóle nie atakował, fajnie wykorzystywał liny w defensywie, jednak oglądanie tego o 6. nad ranem to nic fajnego. Dobrze się stało, że Luis to zakończył przed czasem. Zaczynam doceniać Kubańczyka, choć jego obrona nieco podejrzana. Nie wiem też czy szczęka będzie jego solidnym punktem, bowiem w trzeciej rundzie po jednym z nielicznych ciosów wyprowadzonych przez Amerykanina, Ortiz CHYBA się lekko zachwiał.

Kapitalna walka Vargasa z Alim. Jessie jest kapitalnym pięściarzem, a dziś pokazał pełen kunszt swojego boksu. Oglądanie tego chłopaka w ringu to dla mnie sama przyjemność. Nie oceniam jego zachowania poza ringiem, jednak tym co robi już podczas swoich występów, no to kupuje mnie w całości. Po prostu wirtuoz. Ali też zawalczył bardzo dobrze, długo toczył wyrównany bój, jednak wyszkolenie techniczne Meksykanina w końcu zwyciężyło. Super pojedynek!

Przyjemnie też mi się oglądało walkę Castellanosa z Escandonem. Nie lubię Oscara, bo podpadł mi werdyktem z Tysonem Cavem, gdzie dostał werdykt, choć nie ugrał nawet rundy. Dziś jednak pokazał się z dobrej strony i zdominował solidnego rywala. Trochę pechowa kontuzja Robinsona ustawiła mu walkę, ale co by nie mówić od początku dyktował warunki gry i jeśli nie wystrzelałby się, tak czy siak zapisałby zwycięstwo do swojego rekordu.

Ogółem świetna gala, jak dla mnie póki co najlepsza w tym roku. Cały weekend też solidny, ciekawy main event w Rosji (Murzabekov do nadrobienia), kunszt Skeetego, no i wczoraj dość przykra gala w Sosnowcu. Muszę też nadrobić pojedynek Churcydze z Douglasem, bo obu ledwo co kojarzę, a ze słów Hugo wynika, że warto się z nimi bliżej zapoznać.
Cieszy mnie wygrana małego wojownika Escandona mając takie słabe warunki zawsze masz pod górkę, zaskoczyło mnie jak bardzo
Castellanos czuł każdy cios Oscara.
Wydawało mi się że Ali wygra z Vargasem ale to nie ten sam waciany zawodnik co w super lekkiej w półśredniej bije dużo mocniej i ogólnie lepiej czuje się w tej wadze a i styl ma bardziej efektowny.
Przekierowanie