Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Martin vs Joshua
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
To zapowiada się wieczór z boksem. Już sama gala w Wielkiej Brytanii to wypas, a w nocy jeszcze jest gala Pac vs Bradley, gdzie ciekawych zestawień jest od groma. Aż chce się oglądać Wink

Co do Martin vs Joshua, to chyba przez sentyment / chciejstwo / duży kredyt zaufania stawiam na Martina. Szkoda, że facet zajął się boksem po 20 roku życia, bo widać że ma wrodzone predyspozycje do tego sportu. Boksuje ciekawie; potrafi się odchylić, skontrować, skrócić / wydłużyć dystans, no i to kawał chłopa. Jestem przekonany, że gdyby zaczął boksować kilka lat wcześniej to byłby zawodnikiem ścisłej czołówki HW, a tak ciągle zbiera szlify i naukę w ringu. Joshua to maszyna w ofensywie, choć ostatnia walka w jego wykonaniu nie była najlepsza. Nie jestem przekonany, czy wytrzyma ten pojedynek psychicznie i nie przedobrzy na początku. Martin musi być uważny i bić dużo na dół - wtedy otwierają się przed nim szanse. W każdym razie, nie ma co się rozpisywać - dawno nie było takiej walki w HW, by o tytuł walczyło dwóch puncherów mających blisko 2m i 110 kg wagi.

Ps. Śniło mi się dzisiaj, że Joshua zastopował Martina w połowie pierwszej rundy; oby to nie był sen proroczy Big Grin
Redd o broń panie, niech trochę dłużej powalczą, Wink
Joshua do piątej rundy będzie miał po robocie.
Dla mnie faworytem jednak Antek,,nie walczył jeszcze dłużej niż 10 rund i w ostatniej walce miał kłopoty ale według mnie zyskał na niej więcej doświadczenia niż Martin w swoich walkach,włącznie z tą z Głazkowem. Dwaj prawdziwi puncherzy,duże byki,waga ciężka a w stawce pas - niczego więcej do szczęścia nie trzeba Big Grin .Mój typ - Joshua TKO 8 runda,być może narożnik Amerykanina rzuci ręcznik
Macklin pokonał większościową decyzją Rose'a. Spodziewałem się jednak odwrotnego rozstrzygnięcia.

PS. Ciekawe czy Polsat pokaże cokolwiek obok main eventu Big Grin
Pokaże, pokaże Wink Właśnie do ringu wchodzi McDonnell
http://wizja.tv/watch.php?id=79
No na szczęście, bo pierdzielenie po raz setny o Adamku zamiast pokazania ciekawiej walki Rose - Macklin to było słabe Wink
Wszytko będzie zależało od tego jak Martin znieśie pierwszą bombę Joshuy,
póki co nie widzieliśmy do tej pory, jak przyjmuje jakiś mocny cios,
bo żaden przeciwnik się nawet nie zbliżył do jego szczęki, Glazkov nie zdążył.

Jak będzie potrafił od początku, unikać szarży Anthonego i przyjąć jego
power puncha, to będzie dobra walka, Martin nie jest bogiem szybkości
ale ma mocne uderzenie, liczyć będzie się kontra
Unikanie ciosów i kontratak, zmęczenie tym sposobem AJ

Ja mam duże wątpliwości co do tych jego umiejętności,
z takim bykiem jeszcze nie walczył,
wątpię czy znalazł tak śilnego sparingpartnera potrafiącego
imitować taką destrukcje jak Anthony, na pewno nie
Dlatego myślę że ta walka będzie pokazem siły Joshuy
destrukcja Martina do 5 rundy, przerwanie walki przez narożnik,

Ja jednak na zupełnie inny obrót spraw się nie obraże,
każdy obstawiał że Wilder zje Stiverna za nim zdąży się
spoćić, .
Waga ciężka, ONE PUNCH changes Everything,.

Jestem za Joshuą, kibicuje mu w tej walce. Toast za
dobry pojedynek.! i gale.
Nie podobał mi się McDonnell w tej walce. Vargas wysiadł kondycyjnie (co zrozumiałe przy okolicznościach jego przygotowań), ale do momentu gdy miał siły, to odgryzał się Anglikowi (mimo, że przegrał wszystkie rundy). McDonnell to już chyba tak ma, że jest skuteczny, ale trudno się go ogląda.

Polsat dalej wałkuje Jankowiaka i Adamek vs Molina, tak jakby to była unifikacja na szczycie HW. Ciekawe, czy będą dzwonić w tej sprawie do Macierewicza?
Hunter kopiuje Mayweathera z twarzy i stroju. Wink

To jest chyba syn Floyda Wink

Mallinaggi ma rację Hunter jest nie doceniany , kurde ma coś
jakiś pazur z Mayweathera, 10-8 piękna akcja, zapowiada
się ciekawa walka.
No, no. Hunter - mały Whittaker Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie