Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Martin vs Joshua
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Ciekawe czy Łaszczyk załapie się na transmisje w Polsce?




Jakieś dziwne jednostki podawał Buffer.
Boxrec podaje Martin - 245, Joshua - 244, czyli obaj w swojej normie, wiec jakoś specjalnie się nie zmieni od swoich ostatnich walk. Joshua jak zwykle imponują rozbudowaną muskulaturą i mocnym docięciem.
Jest pompa, Joshua norma, jak zwykle dobrze napompowany, kaloryfer jest
żeby kondycja była Antek! ! Załatw to w pięć rund, bo z biegiem walki może
być trudniej,
Martin cały czas zagadka, spokojny stonowany, jakby zaraz miał
iść na piwko, Smile widać że tam o sylwetkę nie dbają za bardzo,
jak zwykle, najważniejsza jest u niego technika i jak to team
wspominał przed walką z Głazkowem , żeby jab ładnie pracował
to wszystko będzie dobrze, .
No to czekamy do jutra, dajesz AJ.
Martin wyglądał jak zwykle, czyli bardzo niepozornie. Joshua też jak zwykle, ostro nawstrzykany. Zobaczymy co Martin potrafi, oby dużo, bo na ten pas IBF już można się co najwyżej wysikać jak to określił Fury, a jak Charles przegra w taki sposób jak jakiś Cornish to już w ogóle ten pas stanie się najbardziej bezwartościowym mistrzostwem w historii boksu. Najpierw dziwny wakat, potem pas wygrany po kontuzji kolana przeciwnika, a potem wygrany bo mistrz padł po pacnięciu w klinczu Tongue Oby nie, liczę na walkę godną mistrzostwa świata.
Ale to będzie super pojedynek, jestem tego pewien! W ogóle przed jutrzejszym dniem czuję lekką podnietę, co w zasadzie zdarza mi się dość rzadko Wink Martin - Joshua, Abraham - Ramirez, Pacquiao - Bradley, do tego Selby, Groves, McDonnell, może coś jeszcze ze znakomitego undercardu w Las Vegas puszczą. No musi być ciekawie, no!

Widzę, że Polsat planuje transmisję z Las Vegas od 1:00, więc pokażą kilka walk z undercardu na pewno!
Transmisja z Las Vegas od 2.00
Wietnam
Ja tam widzę od 1:00 Wink Chyba, że studio będzie.

ze str. Polsatu

BOKS

Gala boksu zawodowego Anthony Joshua – Charles Martin godz. 20:00 (Polsat Sport Extra) i godz. 22:40 (Polsat Sport)
Komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

Gala boksu zawodowego Manny Pacquio - Timothy Bradley godz. 1:00 (Polsat Sport)
Komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski

Jeśli zaś chodzi o tę galę.
O walce wieczoru tak naprawdę ciężko cokolwiek powiedzieć, bo o jednym i drugim mamy bardzo mało materiału. Obaj to niesamowicie agresywni i silni bokserzy, którzy stawiają na pressing i spychanie rywala do lin. Jednak nieco lepszy w tym aspekcie wydaje się być Brytyjczyk. Sądzę, że to on ruszy do przodu i zaskoczy Amerykanina furiackim atakiem. Wyjścia wtedy są dwa. Joshua robi z Martina Cormisha czy innego Gaverna, albo nie udaje mu się go znokautować w przeciągu dwóch rund i pojedynek zaczyna się coraz bardziej wyrównywać. Joshua widzi, że nie jest łatwo, a Martin zaczyna przedzierać się mocnymi ciosami. Wtedy wszystko może się zdarzyć. Ja jednak obstawiam, że w okolicach 9-10 rundy Martin znokautuje Joshuę. Nie zdziwę się natomiast, jeśli zobaczymy pełny dystans.
Ogólnie ciężko tutaj cokolwiek wyrokować, jednak ja w stosunku 51-49 stawiam zwycięstwo Charlesa Martina. Szykuję się na tę walkę dość mocno, bo ma ona argumenty, aby przypomnieć najlepsze lata HW w historii.

Fightcard raczej nie przyniesie dość dużo emocji. Selby, McDonnell, Groves powinni wygrać, ale zawsze to przyjemność zobaczyć w ringu tych gości. Ciekawie zapowiada się także brytyjskie starcie, ale patrząc na ostatnie wyczyny Macklina, stawiam na Rose'a.

Moje ostateczne typy:
Martin KO
Selby PTS
Rose KO
McDonnell KO
Groves KO

Ogólnie się jaram całym weekendem Big Grin
@Kubala , wiesz że różnie to bywa, wczoraj kilkadziesiąt minut po meczu
Polska-Macedonia , widziałem zapowiedź gali Pacquiao vs Bradley od 2.00.
Borek na pewno jeszcze da znać po gali Joshua -Martin, przypominam
że będzie również studio przed galą z Londynu.

Początek głównej walki planowany na godz 22:45 według sky sports,
u nas 23:45.
Wietnam
Jasne, wiadomka Wink Fakty są takie, że i tak ew. na tę godzinkę nie opłaca się kłaść spać.
Kubala
Miałeś rację, od 1:00 początek studia przed galą w Las Vegas, Wink
pogadają na przemian z reklamami, i od 2:00 będą pokazywać
undercard .

Przy takich eventach o drzemce nie ma mowy Smile Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie