Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Martin vs Joshua
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Jeżeli ktoś jeszcze nie widział- The Gloves Are Off
Oko w Oko
odliczamy ostatnie 6 dni.


Bardzo dobre wiadomości, Gala w Polsat Sport ! Smile
Zapowiedź Showtime






Wilder na temat walki

"Oczywiście, będę kibicował swojemu rodakowi. Joshua nie walczył jeszcze z zawodnikiem na tym poziomie. Martin jest niewygodny, w dodatku walczy z odwrotnej pozycji co może mieć duże znaczenie, bo Joshua nie miał też dotąd okazji boksować z mańkutem. Myślę, że to będzie dobra walka, nie mogę się jej doczekać i jestem ciekaw wyniku. Dla mnie szanse są 50-50. Jeśli Joshua wygra, to stanie się w Anglii prawdziwym bohaterem, więc to dla niego wielka okazja. Jeśli natomiast przegra, to wszyscy będą załamani i smutni. Taki jest boks i zobaczymy co się wydarzy." - powiedział Deontay Wilder.
Ja mam czujkę, że Martin znokautuje Joshuę Smile
A ja jednak odwrotnie ,
Chociaż Joshua będzie się długo męczył.
Jak dla mnie faworytem i to zdecydowanym jest AJ. Martin jest mimo wszystko tak samo niesprawdzonym zawodnikiem na tym poziomie jak Joshua, bo z kim on niby walczyl? Jest jeden Glazkov (dobry bokser, ale nie scisly top, plus malutki jak na HW), z ktorym wyciagnal los na loteri i wslawil sie gadaniem glupot ze jego kolano poszlo od jego ciosow w korpus heh. Poza tym ja nie widze u niego w rekordzie bokserow chocby klasy Diliana Whyte'a. Szczerze tez nie widze w jego boksie nic wyjatkowego, moze byc owszem niewygodny, upierdliwy, leworeczny ale... to tyle.

Joshua by KO, kazdy inny wynik bedzie dla mnie sensacja
Joshua przez KO w pierwszych 3 rundach, z uśmiechem na ustach i jęzorem na wierzchu. Zapamiętajcie kto pierwszy to napisał
Również uważam, że Joshua znokautuje Martina, ale wg mnie potrwa to dłużej niż 3 rundy.
Face to Face, podczas finałowej konferencji
Martin model Smile


Martin i Joshua mają wychodzić do ringu o godzinie 22.45
U nas 23.45 (UTC+1)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie