Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Z tym samym Stivernem, o którym Arreola mówił, że jest jak buldożer? A poważnie, to nie skreślałbym Wawrzyka w takiej walce, ale jeszcze teraz bym go na Barmana nie wysyłał.
Stiverne ma tak tragiczną pracę nóg, że Cycu byłby go w stanie wypykać. Arreola to akurat był wymarzony stylowo bokser dla Bermane'a.
Dobra zaraz walka wieczoru nie? Jest już jakiś działający stream?
Niesamowity jest Michał Cieślak. 5 rund na wysokim poziomie, porozbijał Palaciosa jak dzieciaka. Wow.
Cieślak to killer, jakiego nie było w polskim boksie zawodowym. Może być królem wagi cruiser. Byle tylko nie szedł do ciężkiej.
Stawiałem na ko na Palaciosie, ale nie sądziłem że będzie to dla Michała tak prosta walka. Rośnie nam naprawdę ciekawy zawodnik, który dodatkowo ma efektowny styl.
Cieślak wyrasta na takiego naszego Usyka. Świetny występ na tle Palaciosa.
Usyk to w zawodowstwie jeszcze nic nie osiągnął więc nie wiem czym zawdzięcza sobie miano niemal legendyl na tym forum.
@TomaszX
Chodzi o potencjał a nie osiągnięcia, na te mam nadzieje przyjdzie czas.
Cieślak wygląda mi na bardzo silnego fizycznie. Ta jego siła jeszcze nie do końca przekłada się na siłę ciosu, ale powoduje, że rywale zmuszeni są walczyć o życie od pierwszej rundy. Do tego dochodzi imponująca pewność siebie. Materiał na wielkiego boksera.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Przekierowanie