Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: książka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

olik

Witam, szukam pomysłu na prezent dla znajomego. Myślałem o książce, bo wiem że dużo czyta. Ostatnio byłem w księgarni i zwróciła moją uwagę książka "Psy gończe" Jorne'a Lier Horsta. Czytał ktoś z was ją może? Warto kupić? Z góry dzięki.
Ja Ci mogę sprzedać biografię Raul'a Lozano jak nówkę za 20zł. Big Grin
Kurde, dlaczego nasze forum tak chętnie jest brane na celownik przez spamerów?
(26-01-2016 02:59 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Kurde, dlaczego nasze forum tak chętnie jest brane na celownik przez spamerów?

Dlaczego ten post tutaj, a nie w off-top -> off-top?
Też mnie zastanawiają te angielskie adSPAMy, ale tutaj kolega siedzi z nami dość długo i zadał pierwszy post w poprawnym temacie, więc tutaj bym o tym nie dyskutował. Wink
(26-01-2016 06:55 PM)BOKS napisał(a): [ -> ]Też mnie zastanawiają te angielskie adSPAMy, ale tutaj kolega siedzi z nami dość długo i zadał pierwszy post w poprawnym temacie, więc tutaj bym o tym nie dyskutował.
Fakt, zarejestrował się kilka miesięcy temu, ale zobacz w jego profilu ile czasu spędził na forum. Zwykły spamer. Zresztą już mieliśmy podobnych.
Może przeglądał tematy nie logując się na konto. Big Grin
A tak serio to myślałem, że masz na myśli te dziwne ang. reklamy, więc trochę po prostu nie zrozumiałem. Wink
"Królestwo za mgłą" - Zofia Posmysz

Trafiła do Auschwitz, mając niespełna dziewiętnaście lat. Ponad siedemdziesiąt lat po wojnie zdecydowała się
po raz pierwszy opowiedzieć całą swoją historię. Zofia Posmysz mówi o pierwszych dniach życia w obozie
zagłady.

Fragment książki- http://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/n...Id,2335243
Przekierowanie