Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Joseph Parker
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Mi się ten pomysł nie podoba, po Dimitrence Parker w spokoju powinien się przygotowywać do walki z Joshuą. Promocja dodatkowa nie jest mu potrzebna bo i tak AJ marketingowo pociągnie galę, a na zarabianie hajsu przyjdzie czas jak wygra z AJ.
Do tego walka z kimś takim jak Price (nie-mistrz z silnym ciosem) jest zawsze ryzykowna, a niewiele daje.
Jakby do walki Parker-Joshua miało dojść w okolicy marca to spoko, ale jak to już za chwilę będzie to bez sensu.
No chyba, że Dimitrenko padnie po dwóch rundach nie zadawszy ciosu.
(25-08-2016 11:38 AM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Mi się ten pomysł nie podoba, po Dimitrence Parker w spokoju powinien się przygotowywać do walki z Joshuą.

Ale on sam mówił, że chce jeszcze jednego olbrzyma przed walką z Joshuą. Ale też sobie nie wyobrażam, jakby to miało się odbyć w tak krótkim terminie.
Price ma już zaplanowany wystąp na gali Bellew-Flores, wiec miałby jeszcze mniej czasu na odpoczynek niż Parker. Nie dojdzie do tej walki.
To w sumie szkoda.
Mimo wszystko jest szansa, że Parker pojawi się na gali Antka 26 listopada. Pewnie z kimś o wiele mniej wymagającym niż Price ale fajnie by go było zobaczyć na tej samej gali, co Joshua.
Parker otwarcie mówi o trio Dimitrenko - Price - Joshua.
Mnie się osobiście to nie podoba i gdybym był jego promotorem inaczej bym to ułożył, ale trudno nie przyznać Nowozelandczykowi racji, kiedy mówi, że jeśli polegnie z Pricem to po prostu oznaczać będzie, że nie był gotowy na AJ.
Podoba mi się ten Parker. Bardzo charakterny chłopak. Ale jeżeli walka z Joshuą faktycznie odbędzie się dopiero w marcu to nie będzie jeszcze aż tak źle jeżeli chodzi o przygotowania. Zresztą dla obydwóch pięściarzy bo Joshua też całkiem często walczy.

Tylko, że branie po Dimitrence Parkera może być ryzykowne w tak krótkim odcinku czasu. Przecież Dimitrenko też coś tam potrafi i jak się nie wystraszy Nowozelandczyka przed walką to może zepsuć sporo krwi na ringu, a później Parker, który mimo wszystko ułomkiem nie jest.

Z drugiej strony widać, że naprawdę chce solidnie przygotować się pod Joshuę i że nie wyjdzie tylko po wypłatę.
(13-09-2016 08:59 AM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Przecież Dimitrenko też coś tam potrafi i jak się nie wystraszy Nowozelandczyka przed walką to może zepsuć sporo krwi na ringu
Dimitrenko jest permanentnie wystraszony. Już teraz większość dnia spędza w kiblu.Big Grin
A co jeśli tak jak Price pogadał z dobrym psychiatrą? Wink Big Grin
Ale póki, co tego permanentnego wystraszenia nie widać. Chyba, że udaje odważniejszego niż jest w rzeczywistości.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie