Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Typowanie walk - zasady, uwagi, komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Ja jestem przeciwny. Boks kobiecy lepiej sobie odpuśćmy, bo i tak mało ko to ogląda ze względu na poziom.
popieram, w życiu może obejrzałem ze 2 walki bokserskie kobiet i nie zamierzam więcej
Proponował bym jeżeli @Martin masz ochotę nie robić zbytniej
przerwy w zawodach Wink i nowy sezon zacząć od 5 listopada
Który ruszy z ostrego kopyta dorosłego ogiera,
Pacquiao -Vargas ,Donaire -Magdalena czy Andrade- Culcay,
Sam Listopad zapowiada się wybornie,

Z tym że sezon 4 potrwałby krócej i zakończył by się przed
Świętami.
Taka moja propozycja.
Ja się bym włączył na dobre do gry. Przegapiłem kilka kolejek w tym sezonie i potem już nie było za bardzo po co się bawić, ale teraz myślę, że dałbym radę regularnie typować!

Zgadzam się z @Wietnamem, że nie ma co robić przerwy, bo okres na dobre walki się zaczyna.
Wyjeżdżam teraz na 2-3 dni do Warszawy jak wrócę to ogarnę typera i pomyślimy co dalej.
Wieczorem podam końcową klasyfikację a jutro wstawie kolejkę i możemy rozpoczynać 4 sezon.
Ekstra, jedziemy dalej.

Gratuluję zwycięzcy @Chapsonowi. i reszcie podium.
Dzięki, dzięki Wink
Chapson był najlepszy w tej edycji - winszuje Smile.

Oprócz stałych graczy liczę na to ze w nowym sezonie zagrają z nami: TomaszX, Fext, Krychu, Bestia, Melvin. Kilku userów nie gra w ogóle więc ich nawet nie wymieniam.

Jutro zaczynamy, tylko czy warto grać krótki sezon tylko do końca roku czy może niech potrwa do stycznia/lutego?
Do stycznia, .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie