Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Typowanie walk - zasady, uwagi, komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Może boks olimpijski? To taka luźna sugestia, ale lepsze to niż nic.
Miguel Flores vs Ryan Kielczewski

Antonio Margarito vs Ramon Alvarez

Roy Jones jr vs Rodney Moore, ....... Wink wiem wiem, ale z Royem to już teraz niewiadoma nawet z takim rywalem, (Moore z 11 porażek tylko jedna przed czasem)

Edis Tatli vs Cristian Gonzalez


Takie walki na ten weekend bym proponował, nie wiem co ty na to @Martin.
Można powiedzieć pojedynki na drugim sorcie, ale nic lepszego nie ma rzeczywiście.
Dorzuciłbym jeszcze:

Bowie Topou vs Julius Long - walka journeymanów, ale chyba większość userów kojarzy tych pięściarzy
Ok skoro chcecie grać to gramy choć nie ukrywam ze te walki są mało interesujące...
Kolejka wstawiona.

@Redd
Co do boksu olimpijskiego to słabo śledzę poczynania amatorów ale być może gdy dojdzie do tych decydujących starć to wrzucę do rozpiski.
Ten weekend odpuszczamy, sorry panowie ale nie było mnie kilka dni nie miałem czasu na wstawienie kolejki. Jednak chyba nic wielkiego w typowaniu nas nie ominie...
wporzo jeden tydzień nas nie zbawi , nic ciekawego nie ma teraz,do Brook -Gołowkin
Totalna padaka na najbliższy weekend, poza Inoue nie ma nic sensownego...
Da radę dodać walkę Piątkowska - Lopes? Wink
(13-09-2016 10:50 PM)Chapson napisał(a): [ -> ]Da radę dodać walkę Piątkowska - Lopes? Wink

Boksu kobiet czy walk mma generalnie nie typujemy. Wyjątek zrobiłem dla pojedynku Brodnicka vs Piątkowska. Teraz już nie będę mieszał (kolejka wstawiona) ale jeśli w przyszłości będą chętni na typowanie walk pań to pomyślimy.
Też uważam, że powinniśmy typować ciekawsze walki pań, tzn. takie, o których było pisane i "rozmawiane" na forum.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie