Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Torrent - problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pobrałem wczoraj grę z torrentów, ale kiedy chcę ją wypakować winrarem, to program domaga się jakiegoś hasła. "enter password for the encrypted file" - o co kaman?
Widocznie jest jakieś hasło. Nie ma gdzieś tam w Winrarze jakiegoś readme.txt albo czegoś takiego? Sprawdź też stronę torrenta, albo najlepiej ją podaj tutaj to looknę.
No z tego nic nie wynika jak widać, żadnego info o czymkolwiekSmile Nie masz na pewno tam gdzieś w środku jakiegoś pliku tekstowego z instrukcjami czy czymś?

No jest przecież, o takiej treści:

You need a password for this file, you can download the password from here:http://uploadsnack.com/mGKRJU

or

http://uploadsnack.com/RCCln3

We decided to limit the downloads for this file, so only those who will follow the next steps will have acces to it, that's why we're asking to complete a short survey before you can download the password.
After you complete the survey the download will automatically begin.
Thank you for your support!

Jakiś syf pobrałeś, skoro takie rzeczy trzeba robić. No ale nic, teraz nie masz wyboru, musisz przejść te kroki o których mowa. Tylko nie wpisz nigdzie numeru telefonu i skanuj wszystkie pobrane pliki jakimś anty malware jak program Malwarebytes
Miałem właśnie wrzucić ten tekst.

Problem w tym, że nie idzie tego pobrać. Pozostaje mi usunąć grę..
A no tak, wszystkie opcje prowadzą do wpisania numeru telefonu, a to kosztuje ok. 6 zł trzy razy w tygodniu(przysyłają płatne smsy).
Przekierowanie