Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Pięściarz o pseudonimie Biały
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Jestem studentem dziennikarstwa i dostałem zadanie, które pozornie wydaje się proste jednak po krótkim researchu po internecie postanowiłem poruszyć ten temat tutaj (mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział), ponieważ nic nie znalazłem.
Pytanie od wykładowcy brzmi: wielka nadzieja biały - kto to był i z kim przegrał?
Zastanawiam się czy Biały to pseudonim czy może chodzi o jakiegoś białoskórego pięściarza, ale nie mam pojęcia. Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc?
Jeffries przegral z Johnsonem w 1910, o to chodzi?
(15-11-2015 01:47 PM)rambo7003 napisał(a): [ -> ]Jeffries przegral z Johnsonem w 1910, o to chodzi?

Zapewne tak.Wink Moze jeszcze wygrana Louisa by pasowala, ale sklanialbym sie ku temu co napisal Rambo.
Panowie udało mi się dotrzeć do niejakiego Stanleya Ketchela lub po polsku Stanisław Kiecal (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Stanley_Ketchel). Myślicie, że to może być to? Pasuje bardziej niż Jeffreis, ponieważ miał Johnsona na deskach, a Jeffreis szybko przegrał będąc zdominowanym w pełni.
Takich "Kiecalow" co przegrali z Murzynem bylo kilku. Johnson vs Jeffries to walka wiekszego kalibru, ktora niosla ze soba wiecej emocji. Z duzo by tlumaczyc. Jak poczytasz o Kiecal vs Johsnon i Johnson vs Jeffries, to sam ocenisz co odbilo sie wiekszym echem i dlaczego.Wink
Czy tylko ja pomyślałem o tym, że wielką nadzieją białych był Gołota? Tongue
Nie, jeszcze ja tak pomyślałem, o "ostatniej nadziei białych". Wink
Potem poczytam dokładnie o tych poza ringowych rzeczach. Dziękuję Wam serdecznie! Smile
Przekierowanie