Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Roy Jones Jr vs Enzo Maccarinelli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: roy-jones-jr-net-worth.jpg]

"28 listopada w Rosji dojdzie do walki byłego mistrza świata czterech kategorii wagowych Roya Jonesa Jr (62-8, 45 KO) z byłym czempionem wagi junior ciężkiej Enzo Maccarinelli (39-7, 31 KO). Zakontraktowanie pojedynku Amerykanin potwierdził w rozmowie z TMZ.com.

Jones, który niedawno przyjął rosyjskie obywatelstwo, ostatni raz boksował w sierpniu, zaliczając w tym roku łącznie trzy zwycięstwa. Maccarinelli ostatnie pojedynku toczył w limicie wagi półciężkiej, ale na walkę z Amerykaninem wróci do przedziału, w którym górna granica wynosi 90,7 kg.

46-letni pięściarz z Pensacoli liczy, że wygrana z Walijczykiem pozwoli mu dostać w przeciągu najbliższych miesięcy szansę na wywalczenie tytułu mistrzowskiego w kategorii cruiser."

ringpolska.pl
Też dziwi mnie ten wybór, w kontekście szumu medialnego pt. "Jones i walka o pas". Choć osobiście wolę oglądać tego typu walki weteranów, niż zestawienia rodzaju "weteran dawno po prime vs bokser u szczytu możliwości", w których wynik jest znany z góry. Faworytem tej potyczki wydaje się być Macca. Zarówno on, jak i Roy są już mocno porozbijani, ale Walijczyk zachował chyba więcej bokserskiej świeżości niż Jones. Do tego jest naturalnie większy i silniejszy. Jeśli nie da się złapać Juniorowi jakimś lewym sierpowym, to sam powinien rozstrzygnąć tę potyczkę przed czasem.
Czytałem gdzieś na fejsie że Ruscy mają super propozycje dla Roy'a
Miałby on się zmierzyć w Rosji z uwaga,!: Dawidem Haye'm,
Haye boksuje w wadze ciężkiej, ale pieniądze są duże, i walka ma się odbyć oczywiście ze względu na Jonesa, w kategorii Cruiser, .
Tylko czy to prawda, że Rosjanie chcą coś takie zorganizować? Pomysł na pewno bardzo dobry jeżeli chodzi o komercyjną stronę boksu, walka by się z całą pewnością wspaniale sprzedała. Ciekawe, jakby wypadł Haye jeżeli byłaby to jego pierwsza walka po tak długiej przerwie? Tak normalnie to faworyt, jednakże teraz to tak naprawdę nie wiadomo kim Haye jest.
(25-09-2015 09:59 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Czytałem gdzieś na fejsie że Ruscy mają super propozycje dla Roy'a
Miałby on się zmierzyć w Rosji z uwaga,!: Dawidem Haye'm,
Haye boksuje w wadze ciężkiej, ale pieniądze są duże, i walka ma się odbyć oczywiście ze względu na Jonesa, w kategorii Cruiser, .

Ciekawe. Rosjanie zakumplowali się z Royem żeby go zabić?
Musze sie powazniej zainteresowac tym sportem. Bo mi ruskie chcą Roya ukatrupić. Musiałbym znicza z nawiasów w nicku trzymać.
Swoją drogą Roy to dobry materiał na polaka. Wiek emerytalny mu nie straszny, na lince można by było go posadzić.
Walka potwierdzona. Na szali pas WBA.
<sciana>
Widzicie jakieś szanse dla Rosjanina? W mojej opinii jest to za mocny rywal, niby wypalony, ale Rusek padnie po celnym strzale.
Rusek na punkty.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie