Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks we Wrocławiu, 30 lat, zero umiejętności
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

NIE_W_SZCZEPIONKE

Szukałem wytrwale i mam nadzieję, że tworzę temat w dobrym dziale.

Chciałbym zacząć ćwiczenie boksu we Wrocławiu. Sęk w tym, że:
  • nie mam praktycznie żadnego przygotowania technicznego
  • nie mam praktycznie żadnego przygotowania fizycznego/wydolnościowego
  • mam 28 lat i większość czasu spędzam przed komputerem
  • chciałbym pójść na zajęcia dla początkujących, ale nie do grupy z dziećmi, które mają połowę mojego wzrostu i połowę mojego wieku

Domyślam się, że na rozpoczęcie treningów jest już dość późno (28 lat). Jeżeli chodzi o braki techniczne, myślę, że jestem na tyle kumaty, że szybko je przyswoję. Podobnie będzie z przygotowaniem fizycznym/kondycyjnym, jeżeli będę miał cel to znajdę motywację, aby uprawiać więcej sportu, lepiej się odżywiać i zadbać o siebie.

Chciałbym trenować boks, aby nabrać ogłady w stójce. Nie chce jednak chodzić na zajęcia z dziećmi, natomiast obawiam się, że na zajęciach ze starszymi grupami wiekowymi będę po prostu workiem treningowym.

Co doradzacie? Jak żyć? Smile
Nie będziesz workiem treningowym jesli będziesz miał dobrego trenera to przydzieli Tobie też osobę początkującą. Same treningi to zamało musisz jeszcze w domu znaleźć czas aby co dziennie trenować. No chyba że chcesz dopiero umieć walczyć w wieku 40 lat to treningi same wystarczą w klubie Smile
Przekierowanie