Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
8 kwietnia na ringach zawodowych zadebiutuje Daniel Dubois. 19-latek zmierzy się z Davidem Howe. Bilans na plus ale taki David Allen zrobił go w 2 rundy.

Dubois już teraz jest przyrównywany do Anthonego Joshuy. Ciekawe czy nie na wyrost? Przypomnę, że Brytyjczyka na MME w zeszłym roku pokonał Kamil Mroczkowski.
To już wiem po co Fury wrzucał zdjęcia ze sparingów. Nie miały one zwiastować jego powrotu lecz tylko wypromować młodego boksera ze stajni Warrena
Hasim Rahman Jr już jutro zadebiutuje z innym debiutantem Ralphem Alexander. Nic o gościa niemalże nie wiem, oprócz tego że ma sławnego ojca. Smile A z tego podlinkowanego artykułu też nie wynika aby junior miał być jakimś bokserskim cudem. Wink

kamilandersen

Pięściarz z Baltimore zamierza jak najszybciej zbierać kolejne profesjonalne doświadczenia i następny pojedynek stoczy już 21 kwietnia w Michigan. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to po raz kolejny wejdzie między liny 17 czerwca na gali w rodzinnym mieście.
(25-01-2017 09:11 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Nie widzę większych szans dla Yoki na zawodowstwie.

Zobaczymy, jak z nim będzie. Debiutuje 2 lipca w Paryżu z Travisem Clarkiem - 38 letnim bokserem bez porażki na koncie. 101 według rankingu boxreca. Czyli niezły rywal jak na debiut.
Moim zdaniem bardzo poważne wyzwanie jak na ten etap.
Nie wiem czy Julio La Cruz ma zamiar trafić na zawodowo ale warte uwagi są ostatnio jego 2 wpadki podczas półfinału gdzie zaliczył nokdaun i finału gdzie przegrał przez nokaut w turnieju ChemistryCup2018 Exclamation





Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie