Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Trochę z innej beczki: wiecie jakiego psa ma Ricardo?
Klaunczarka Nikaraguijskiego?
Kilkadziesiąt sławnych wypowiedzi Mayorgi,kiedyś opublikowane były na bosker org,.:


1. Gdybym nie został bokserem, byłbym gangsterem.
2. Przypominasz mi starszą panią, której najlepsze lata dawno minęły i która powinna teraz siedzieć w
domu w bujanym fotelu (o Oscarze de la Hoya).
3. Jestem mistrzem. Musicie to przyznać. Widzicie jego oczy ? Mam zamiar odkleić mu siatkówkę.
4. De la Hoya nie ma jaj, by stanąć ze mną w ringu. Zapłaci za błąd, który popełnił zgadzając się na walkę.
5. Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po
prostu przegrałem.
6. Wyjdę do ringu z grubą świnią o imieniu i nazwisku Fernando Vargas. Tak, zgadza się. Vargas jest nikim więcej niż tylko grubą świnią.
7. Widzicie tę tłustą dziewczynkę na zdjęciu? Zamierzam ją znokautować. Chciałbym ją wam dzisiaj przedstawić. Nazywa się Fernando Vargas.
8. Wiecie kto jest najlepszą przyjaciółką Vargasa? Jenny Craig, bo pomaga mu się odchudzać.
9. Jeśli Vargas stanie do ringu by walczyć, znokautuję go w ciągu dwóch rund. Jeśli Vargas stanie w ringu by uciekać jak laleczka Barbie,
znokautuję go w ciągu czterech rund.
10. Widzicie strach w moich oczach? Nie boję się nikogo, szczególnie takiego tchórza jak Vargas.
11. Zamierzam go uderzyć tak mocno, jak jeszcze nigdy nikt go nie uderzył. On nie chce przebywać w tym samym ringu co ja.
12. Mówiłem już o tym, ale warto to jak najczęściej powtarzać. Moja mama ma niedługo urodziny i jednym z prezentów będzie nokaut na Vargasie.
13. Żeby udowodnić jak bardzo w siebie wierzę, pojechałem do Las Vegas i postawiłem milion dolarów na to, że znokautuję Vargasa. Nieważne czy
jest w formie czy nie. Przyjął zbyt wiele uderzeń i zbyt wiele brutalnych nokautów. Nie powinien już nigdy wychodzić do ringu.
14. Gdy go znokautuję, wyjaśnię mu jak do tego doszło, bo nie będzie nawet wiedział co się stało.
15. Sprawię radość całemu Meksykowi gdy go znokautuję. Będą mogli oklaskiwać prawdziwego mistrza (o Oscarze de la Hoya)
16. Gdy go zabiję, złożę podanie by zostać prawnym opiekunem jego dzieci (o Fernando Vargasie)
17. Cały czas powtarzam, że go znokautuję. Nie lubię go i nigdy nie lubiłem. To zwykły grubasek, który myśli, że wciąż może walczyć. Nie ma w
nim już żadnej woli walki. To tchórz (o Fernando Vargasie)
18. Oscar jest zbyt ładny, zamierzam go pokonać.
19. Nie powinien nawet paść po tym ciosie w korpus Hopkinsa. Wszyscy dobrze wiemy, że się zwyczajnie poddał (o Oscarze de la Hoya).
20. Dam Vargasowi szansę na ostatnią dużą wypłatę. Chcę publicznie oświadczyć że ten grubas zawsze się mnie bał. Zgodziłem się na limit 162
funtów, bo on nie zrzuci już więcej. Zrobię mu przysługę wysyłając na emeryturę, żeby jego rodzina nie musiała cierpieć za każdym razem gdy
wychodzi na ring. Zrobię przysługę jego żonie, by nie musiała więcej płakać.
21. W moim kraju kobiety rodzą mężczyzn. Zleję Forresta jak mężczyźni leją chłopców.
22. Spinks, obiecuję połączyć cię z twoją zmarłą matką.
23. Nie mam zamiaru się kłaść na ziemię. To twoja żona będzie się kłaść ze mną.
24. Nawet pies Forresta nie rozpozna go, gdy wróci do domu.
25. Po tym jak cię znokautuję Oscar, będę pił ciepłe mleczko z piersi twojej żony.
26. Wydaje mi się, że mógłbym mieć lepszą kondycję gdybym nie pił i nie palił 7 paczek papierosów dziennie.
(29-08-2015 03:45 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]Klaunczarka Nikaraguijskiego?

Niee. Ricardo Mayorka.
U mnie Comedy Central już odpalone :v
Mayorga straćił w tej walce cztery zęby, . Wink
Przed walką mega rozmowa, a po prawie nic?: >

Słodki wygrał zdecydowanie i zasłużenie. Jak wielu przewidywało, Mayorga okazał się zbyt rozbity by cokolwiek zdziałać. Mimo wszystko mam nadzieję, że Shane po tej walce odpuści sobie już boks.
He dziadki jeszcze daja rade, zwlaszcza Mosley. Rysiek, imponuje za to twardoscia. Jak on tyle dostaje bomb od Mosleya, to przeciez w barach u siebie w ojczyznie to nikt go nie znokautuje.Big Grin
Ciekawy jestem jak plan na siebie ma "Sugar", ale to ze wyjdzie jeszcze do ringu jest pewne jak to, ze Mayorga bedzie jeszcze leczyl nie raz kaca.Smile Mosley vs Margarito II, wg. mnie by sie sprzedalo. Tony wroci, obije ze dwoch "leszczy" i mamy rewanzyk. Zaden poziomem nie dorowna do dawnych lat, ale dobra dla oka bitke kazdy powinien zobaczyc.
Mosley bardzo przyzwoicie, naszym zawodnikom jeszcze dałby srogie lania,.
Mayorga za ciężki, ciężko się poruszał, brak już siły fizycznej w tym wieku u niego,pare razy trafił przećiwnika, choć Mosley jest starszy, potafił się odpowiednio przygotować pod względem fizycznym, i jako tako motorycznym,, nie są to już jego wyżyny który przepłyneły już dawno, to z zawodnikami pokroju Mundine, może jeszcze powalczyć, wczoraj był w lepszej formie niż w pojedynku z Australijczykiem,.no ale i Mayorga, to już nie przećiwnik,będący,chociaż na średnim poźiomie,
Może podobnie jak @Gogolius, uważam że Mosley powinien sobie juz odpuścić, (Hopkins jest tylko jeden) trochę kasy zarobił wczoraj, i zająć się całkowicie swoim synem, jednak tak jak to wspomniał wyżej @BMH, zobaczył bym ten rewanżyk z Margarito,
może by się sprzedało,.
Lecz ten drugi też lepiej żeby nie ryzykował zdrowia, może wiekowo nie jest tak źle u niego, 37 lat,to stan rozbićia, postarza go o kilka lat więcej, .
Pozdro, dobrej niedzieli, .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie