Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mayweather vs Berto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Ja slowem nie wspomnialem na to kto zasluzyl, a kto nie. Rozmawialismy o atrakcyjnosci walki, a do tego nie trzeba nazwiksa, pasow i zaslug... show to show. Jak wiadomo mamy inny guscik, wiec szkoda sie powtarzac. A jak dla kogos wazne jest kto walczy, a nie jak walczy, to tym bardziej wole zamknac temat, bo to nie moj level.
Ja też uważam, że nie do końca jest tak, że nazwiska walczą, jednak podświadomie widz liczy na więcej ze strony Pacquaio niż takiego Berto. Wink Ja przyznam, że wcześniej nie widziałem walk Berto. Ty go tutaj napędzałeś, że da dobrą walkę, a dla mnie był równie bezradny co Pacquaio, albo nawet bardziej. Wink
Okej, masz racje.Smile
Berto to był wyśmiewany przez wszystkich i nikt na niego nie stawiał co miał zdrowy rozsądek, a Pacquiao to był przez większość niedzielnych kibiców stawiany w roli faworyta, ale jak przyszło co do czego to przepaści w ich występach na tle Floyda nie było.


należyte podziękowania dla starego i Garcii,, nie ma w tym nic sztucznego, ,,wartości rodzinne i swojego teamu mają dla Floyda duże znaczenie, wie że są częścią jego sukcesu, .




Ostatnie All Acess Floyda.
“To na pewno wina Floyda. On zrobił złe wrażenie na kibicach słabą walką z Pacquiao. Nasza
walka to nie było starcie byków na arenie. Widziałem, że jeśli on tylko będzie miał taką szansę
to będzie uciekał i sprawi, że walka stanie się nudna, jednak ja starałem się jak najlepiej
potrafię, aby do tego niedopuścić i nie zawieść kibiców. Oni zasługiwali na emocjonującą walkę."
- powiedział TMZ.com Andre Berto .
Ja pierdole... Ciągle to samo biadolenie półgłówków o uciekaniu... A Berto już tym bardziej nie powinien się odzywać w jakikolwiek negatywny sposób o Floydzie, bo właśnie dostał od niego szansę życia i 4 miliony, czyli więcej niż choćby Maidana, będąc prawie na dnie, a Floyd został wyśmiany że wybrał Andre na rywala. Dostał bardzo niezasłużony prezent pod choinkę, szansę zaistnienia po tragicznej passie, ogromną kasę i jeszcze ma czelność mówić, że słabe wyniki PPV to wina Floyda, jak sam nigdy w życiu nie sprzedał ani jednego pakietu PPV.
https://m.facebook.com/TheRealAndreBerto....&__tn__=C
Berto korzysta z pieniędzy za walkę z Floyde'm i odwiedza Europe oraz różne programy telewizyjne, inaczej: przegrałem
ale jest #Fame,Shape, Meinstream,
i na pewno jeszcze ciekawe walki w przyszłości, .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Przekierowanie