Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mayweather vs Berto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Berto wygląda zabójczo, ale te mięśnie potrzebują dużo tlenu.
Co do szans złapania Floyda jakimś ciosem przez Berto. Raczej nie widzę tego, bo ostatnimi czasy, Andre pod względem eksplozywności był już nie ten. Do tego FMJ walczy bezpiecznie dla siebie, sporo widzi w ringu, co nikomu roboty nie ułatwia. Teoretycznie, najłatwiej byłoby upolować Mayweathera, gdy ten sam przechodzi do ataku - jednak obecny Floyd raczej nie przejawia ciągot, ku bardziej urozmaiconej ofensywie. Chciałbym, aby Berto zabłysnął, choć uwierzę w to, jak zobaczę to na żywo i na drugi dzień na powtórce Wink

A co do dyskusji o sile ciosu - to moim zdaniem bardziej istotna jest precyzja (pomijając tych największych puncherów, którym wystarczy że trafią i od razu sieją popłoch). Można mieć b. mocny cios, ale jeśli nie będzie bić się w tempo, bez timingu, tak że rywal będzie gotowy na taki atak, to skuteczność na pewnym poziomie rywali może drastycznie spadać. Bo, co z tego, że ma się chamską siłę, jak będzie młócić się powietrze Wink Mając średni cios, ale b. dobry timing, wyczucie, trafiający na punkt, etc można nokautować znacznie częściej, niż ktoś uderzający mocniej, ale "niechlujnie". Siła ciosu i skuteczność uderzenia, to ciekawe zagadnienia, trudne do zamknięcia w jakiś jednoznacznych ramach.
---

@Boks

Groves vs Jack to typowa walka, gdzie może zdarzyć się wszystko i nie ma żadnych pewników. Ot, Jack może być podbudowany ostatnim sukcesem, a Groves nie ma dobrych występów za sobą. Nie mam pojęcia, jak ten pojedynek się zakończy. Niby większy potencjal ma George, ale ostatnio rozczarowuje i po Frochu może być już nie ten.
Berto, to rywal godny i nie sugerowalbym sie ostatnimi walkami, mimo iz w duzym stopniu, jest to wpelni uzasdnione. Z tego co czytam, to powszechnie sie przyjelo iz Berto nic nie zrobi, a jego wybor to droga na skroty, deklasacja itd. Cieszy mnie to niezmiernie, wielu kibicow czeka wiec niespodzianka i prosze pamietac kto Wam o tym powiedzial pierwszy.
Uwazam, ze Andre pozytywnie zaskoczy wszystkich tych, co odbieraja mu argumenty na danie chocby bliskiej walki. W sumie, to nie widze za bardzo mozliwosci, by Floyd wyszedl z tego pojedynku bez szwanku, ale to juz wyjdzie w praniu.
Nie wiem skad to sie bierze, ze gdy ktos jest popularny(Alvarez/Manny) to ich szanse w oczach 95% sa bardzo duze, a gdy tylko do ringu ma wejsc mniej medialny Maidana, czy teraz Berto, to przed walkami czyta sie w kolko teksty o walce do 0, slaby rywal, a szanse wygladaja jak 98 do 2. Ja tego nie rozumiem.
Andre Berto, ma jutro szanse kolejny raz potwierdzic to o czym napisalem powyzej, i tego sie wlasnie spodziewam. Jezeli Floyd faktycznie chce po tej walce konczyc, to niech nastawi sie na bardzo meczace pozegnanie z ringiem i kibicami.


ps. No jest jeszcze jedna bardzo wazna kwestia, a moze nawet najwazniejsza. Mowa tu o magicznej liczbie 49. Czyzby nikt na forum nie byl choc troche przesadany? Smile

(11-09-2015 11:52 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Floyd też spoko, po prostu nie jest naładowany jak wóz z węglem Big Grin.


Jak na moje jedynie z Maidana II, rowniez nie powalil rzazba tak jak dzisiaj. Z Mannym, Guerrero, Maidana I, Alvarezem, mial rzazbe idelana. Tutaj tego nie widze.
Myślałem że Berto dzisiaj wbije się w gałke oczną Mayweatherowi,
F2F,-wykonał perfect, zobaczymy co pokaże w ringu, nawet mnie ta walka jara,,,.

(12-09-2015 12:40 AM)BMH napisał(a): [ -> ]Berto, to rywal godny i nie sugerowalbym sie ostatnimi walkami, mimo iz w duzym stopniu, jest to wpelni uzasdnione. Z tego co czytam, to powszechnie sie przyjelo iz Berto nic nie zrobi, a jego wybor to droga na skroty, deklasacja itd. Cieszy mnie to niezmiernie, wielu kibicow czeka wiec niespodzianka i prosze pamietac kto Wam o tym powiedzial pierwszy.
Uwazam, ze Andre pozytywnie zaskoczy wszystkich tych, co odbieraja mu argumenty na danie chocby bliskiej walki. W sumie, to nie widze za bardzo mozliwosci, by Floyd wyszedl z tego pojedynku bez szwanku, ale to juz wyjdzie w praniu.
Nie wiem skad to sie bierze, ze gdy ktos jest popularny(Alvarez/Manny) to ich szanse w oczach 95% sa bardzo duze, a gdy tylko do ringu ma wejsc mniej medialny Maidana, czy teraz Berto, to przed walkami czyta sie w kolko teksty o walce do 0, slaby rywal, a szanse wygladaja jak 98 do 2. Ja tego nie rozumiem.
Andre Berto, ma jutro szanse kolejny raz potwierdzic to o czym napisalem powyzej, i tego sie wlasnie spodziewam.
Muszę się z tym wszystkim zgodzić Wink
czuje że Berto zaskoczy, .
Money TKO do 10 rundy. Sorry, ale TEN Berto nie da rady. Naprawdę tego nie widzę. I tu nie chodzi o medialność, ale jeśli ktoś zostaje ZDEKLASOWANY przez Josesito Lopeza, jest obijany przez niego przez pięć rund jak dwuletnie dziecko przez matkę po alkoholu, a potem zostaje zwyczajnie znokautowany przez nie najmocniej bijącego pięściarza, to ja naprawdę nie wiem, gdzie szukać szans Andre. Chciałbym dobrego pojedynku, ale w niego nie wierzę.
Flomos zakrzywiają rzeczywistość,ale pamiętajcie drogie dzieci z gówna miodu nie zrobicie.
@kubala
Przecież nieszczęsna walka z Soto Karasiem była przed walką z Lopezem o.o
ps oglądałeś tą walkę z Karasiem czy tylko boxrec i artykulik na bokserku.org :v ?
(12-09-2015 09:13 AM)Joker napisał(a): [ -> ]Flomos zakrzywiają rzeczywistość,ale pamiętajcie drogie dzieci z gówna miodu nie zrobicie.


Nie stac Cie zeby napisac konkretnie o co chodzi i do kogo to kierujesz? Po kiego ta cala cenzura i gra pozorow? Masz cos ciekawego do napisania, to pisz merytorycznie. Nie wiem po co walisz tym spamem, ale chetnie bym przeczytal cos madrego na temat nadchodzcej walki.

(12-09-2015 06:46 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Chciałbym dobrego pojedynku, ale w niego nie wierzę.



Ja jestem o tym przekonany. Nie wierzysz w Berto? Okej. Masz ku temu przeslanki by go skreslac. Ale Qba, mnie mozesz zaufac przeciez, a mam info tel. od Andre, ze jest tip top forma. Szczyt formy!Smile To jak dasz sie przekonac iz potyczka bedzie znacznie lepsza niz ta z Mannym/Alvarezem, czy musisz poczekac do jej zakonczenia?Wink
Berto, to kot ktory ostatnio walczyl zdecydowanie ponizej swojego poziomu, tego nawet nie staram sie podwazyc. Ale to jest wciaz duzy talent, o mocnych atutach, i bedzie gotowy na 100%.


Co do ostatecznego typu, to stawiam iz "Money" zastopuje Andre w drugiej polowie walki.
Mayweather tko 11-12 runda,,
z początku Berto będzie napewno ruchliwy i szybki,będzie zaskakiwał Floyda,który zapewne będźie chćiał doprowadźić do podgrzania pojedynku,
Berto straći tlen i spuchnie to jest pewne, mieśnie tzeba dotleńic,pozatym będzie muśiał cały czas poruszać śię za Mayweatherem,a jego styl poruszania wygląda na szermierkę,wlecze noge za nogą,ale ma szybkie ręce które mogą wyprowadzać skuteczne kombinacje,,
Floyd kondycyjnie zawsze jest przygotowany Perfect,,w drugiej połowie walki włączy czwarty bieg i kompletnie zdominuje walecznego Berto,.
Walka zapowiada śię ciekawie i myśle że może być lepsza niź te z Alvarezem czy Guerrero,gorsza niż ta z Alvarezem to już być nie może Wink .
Mam dziwne przeczucie, że Floyd będzie liczony, a potem znokautuje Berto XD.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Przekierowanie