Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mayweather vs Berto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Dokładnie. Przecież przyjął kilka bomb od Maidany i nie padł na deski to tym bardziej Berto nie da rady. Według mnie Maidana to top 3 pod względem siły ciosu w półśredniej.
(11-09-2015 04:41 PM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]Dokładnie. Przecież przyjął kilka bomb od Maidany i nie padł na deski to tym bardziej Berto nie da rady. Według mnie Maidana to top 3 pod względem siły ciosu w półśredniej.

Takie porownania prawie nigdy nie maja sensu Tar-Ellendil. Przypomina to tlumaczenie, ze jak bokser X pokonal boksera Y, a bokser Y pokonal bokser Z, to bokser X tym bardziej by pokonal pana Z. Blad, tak to nie dziala, i identycznie jest z tym co napisales powyzej.Wink
Druga sprawa, rownie istotna jest taka, ze nie sadze by Berto, jakos znacznie ustepowal Maidanie jezeli chodzi o sile pojedynego uderzenia.
(11-09-2015 09:19 AM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]Gaże za galę :

Floyd - 32 mln + % z PPV.
Berto - 4 mln
Jack- 500 k
Groves - 500k
Martinez - 300k
Salido - 150k
Vanes - 150k
Smith - 150k
Gonzalez - 50k
Oquendo - 50k

Gancarczyk, na tt,:

Przewidywana ogladalność (w PPV za 60-80 dolarów) Mayweather-Berto w
USA: około 300-400 tys.
300-400 tys PPV? Powiem szczerze, ze liczylem na co najmniej 2x tyle. Dla mnie jest to szok, i nie za bardzo chce mi sie w to wierzyc.
(11-09-2015 01:08 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Jeżeli Floyd faktycznie wyjdzie po KO to może być ciekawie. Pretty Boy był bokserem doskonałym w każdym elemencie rzemiosła, Money to już tylko defensywa. W ataku jego refleks może zawodzić, a Berto dysponuje odpowiednią szybkością i siłą aby zranić FMJ. Liczę, że Berto w tej walce będzie miał swoje momenty i pokaże całemu światu, że się mylił nie dając mu żadnych szans.

Wyjdzie po KO, ale jak już to będzie starał się to zrobić pod koniec pojedynku, na kondycyjnie wymęczonego i spuchniętego ,Berto, to raz,a dwa, to sam wie że ta walka średnio się sprzedaje,
Myślę że będzie chciał dać trochę, wyszumieć się Andre, żeby podgrzać trochę publikę, ,
Wiem że może Floyd'a nie za bardzo interesuje publika, ale dobry początek Berto, sprawi że
kibice nabiorą smaka, i nie będą jako tako narzekać, na dobór rywala przez Mayweathera,
Gdyby starał się znokautować Berto na początku i faktycznie by mu się to udało, ,
To było by fajnie dla niego, ,ale nie skończyło by się to medialnie zbyt wesoło,

Kibicuje Berto, i myślę że zrobi absolutnie wszystko w swojej mocy, oraz wykrzesa z śiebie, jeszcze tą ambicje, aby sprawić Moneyowi, większe problemy niż Pacquiao, a to już będzie sukces, i sprawi że Berto nie będzie skończony w tym bizneśie, nawet jak przegra, ,.
Będzie dobra walka! !

Mam nadzieje też że Floyd nie zakończy jeszcze kariery, i wystąpi jeszcze jeden raz,
co jak co, i co by nie gadać, jego walki to duże wydarzenia, ,,
Maidana ma mocniejszy cios to po pierwsze, a po drugie to zadaje dużo więcej ciosów od Andre i to z różnych płaszczyzn więc szanse na nokaut są dużo mniejsze. Jeśli Floyd nie stracił nagle w pół roku swoich umiejętności to wygra spokojnie, ale nie będzie żadnego nokautu.
(11-09-2015 05:55 PM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]Maidana ma mocniejszy cios to po pierwsze,

Skad taka pewnosc, iz Maidana tak bezsprzecznie gorouje pojedynczym ciosem nad Berto? Pytam powaznie, bo widze ze jestes o tym przekonany, a dla mnie jest tu pole do dyskusji.
Maidana walczył z lepszymi zawodnikami i większość z nich podłączył lub znokautował.
Skoro Marcos trafiał Floyda, to Berto posiadający dużo większą dynamikę też da radę . #nodoubt
Pacquiao ma dużo większą dynamikę niż Berto
a sami widźieliśmy statystyki ćiosów,,
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Przekierowanie