Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mayweather vs Berto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Berto to twardziel, którego Floyd nie jest w stanie usadzić takie jest moje zdanie.
(03-09-2015 11:26 PM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]Berto to twardziel, którego Floyd nie jest w stanie usadzić takie jest moje zdanie.


Berto sie chwial nie tak dawno z jakims klasycznym slabym sredniakiem, ktory nie byl zadnym puncherem. Gosc ewidentnie nie jest zdolny przyjac tyle co dawniej, ale zgadzam sie, ze to twardziel, i nawet jak siadzie na tylku, to jest niemal pewne ze wstanie. Jezeli chodzi o emocje w ringu, to walka zapowiada sie bardzo fajnie. Daje sobie uciac palec, ze nie bedzie powtorki z Mannego/Alvareza.
No z taką dziurawą obroną to nie jest trudno padać na deski. Ale obecny Floyd jest nastawiony tylko i wyłącznie na defensywę. Knockdown jest możliwy, ale nokaut nie bardzo.


Dlaczego Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) pominął kilku znacznie wyżej notowanych zawodników i wybrał na rywala Andre Berto (30-3, 23 KO)? Zdaniem byłego przeciwnika niepokonanego Amerykanina, Shane'a Mosleya (48-9-1, 40 KO), odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta.

- Myślę, że Floyd chce wygrać przez nokaut. Od dawna nikogo nie znokautował, cały czas tylko uciekał i klinczował. Chęć nokautu to jedyny powód, który przychodzi mi do głowy. Mayweather chce pokazać ludziom, że jest w stanie wygrywać przed czasem. Berto to idealny rywal, aby osiągnąć ten cel - mówi "Słodki".

Walka Mayweather-Berto odbędzie się w najbliższy weekend w Las Vegas. Ma to być ostatni występ w karierze "Money" Floyda, lecz podobnie jak wielu obserwatorów, Mosley wątpi, aby 38-latek na stałe zawiesił rękawice na kołku.

- Może chce znokautować Berto, przejść na emeryturę z bilansem 49-0, a potem wrócić i jeszcze trochę powalczyć. Może wróci i będzie walczyć na przykład z Pacquiao. Berto nie ma dobrej szczęki. Został zastopowany przez Soto Karassa, niemal znokautował go Robert Guerrero. Victor Ortiz posłał go na deski. Mayweather musi z nim boksować, jeżeli chce zanotować nokaut - powiedział.


Mi się dzisiaj śniło, że Berto padł po podbródkowym w 2 rundzie, ale to mało prawdopodobne.
Z pierwsza czescia sie zgadzam, sam sobie tym tlumaczylem wybor Berto. Co do reszty, to nie wiem jak zawodowy bokser jak Shane, moze pierdolic takie glupoty. Berto, nie ma dobrej szczek-OK. Ale na c*uj rzuca za chwile... poslal go na deski Ortiz. No i co? Ortiz potrafil uderzyc przeciez. Maidana, ktory ma twardy leb z Ortizem tez sie turlal. O czym to swiadczy? Maidana ma slaba szczeke? Andre faktycznie nie ma betonu, ale te argumenty o deskach z Victorem sa po prostu niepotrzebne.
A ze Floyd, ma prywatne zatargi z Andre, ktory przyjaznie sie z jego ex, to jestem przekonany, ze chcialby efektowna czasowke i na to poluje. Tylko zeby ten misterny plan, nie obrocil sie przeciwko jiemu, bo co by nie mowic o Berto, to jedno jest pewne. Jak przyceluje, to "Money" nakryje sie nogami. Ta walka przebije wiekszosc ostatnich wystepow Floyda, jak ten z Alvarezem, Mannym, Guerrero i Maidana II. To bedzie dobra potyczka, godna walki na szczycie WW. Stawiam na czasowke, a po wazeniu okresle sie, co do wygraneego. Tak mimo wyraznego faworta, caly czas sie glowie na tym, bo tak naprawde mam rozdarte serce. Nie wiem za cholere komu bede nawet kibicowal.
“Widzę jak 12 września wygrywam to starcie. O to właśnie chodzi. Wszyscy wiedzą, że nie będę
podczas tej walki stał w miejscu i nie pozwolę, aby mój rywal całą walkę biegał dookoła mnie w
ringu. Większość osób była zawiedziona walką Pacquiao z Mayweatherem, ponieważ ten
pojedynek był nudny. Ja nigdy nie toczę nudnych walk. Mam szacunek do tego, co Mayweather
osiągnął w ringu, ale teraz chcę mu to wszystko odebrać. On od 19 lat jest na szczycie, a ja
mam szansę stanąć naprzeciw niego i zszokować bokserski świat. Mam zamiar wspiąć się na
wyżyny swoich możliwości, aby dobrze wykonać swoją pracę." - powiedział Andre Berto .

Gancarczyk na Twitterze

15 procent biletów do MGM Grand, na Mayweather-Berto, ciągle szuka
chętnych. Walka za 4 dni, ostatnia (?) wielkiego pięściarza. Dramat.
Te 15% jest zarezerwowane dla copa i jego kliki.Big Grin
Cop ,tego dnia komentuje dla Showtime, razem z Mallinaggim i Hopkinsem.
Kto będzie komentował tą galę dla Showtime? Standardowy skład?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Przekierowanie