Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mayweather vs Berto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Zleje swoją panne :v
(03-09-2015 09:02 AM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]Floyd dostał propozycję zagrania w 3 dużych filmach. Więc chyba wiemy co będzie robił po walce z Berto.

Jakies konkrety? No i ciekawe w jaka role go beda chcieli "ubrac"..? Swoja droga to zabawwne, ze propozycje zagrania w filmie dostaje gosc, ktory zdaniem wielu moze jedynie sprawic, ze dany produkt/marka etc. zaliczy plecy, a nie plus.TongueTongue


(03-09-2015 09:19 AM)Joker napisał(a): [ -> ]Zleje swoją panne :v


Po co przypal, jak mozna zaprosic do ringu jakiegos Mannego, ktory tez niewiele zdziala, ale chociaz hajsy beda sie zgadzaly w torbie Floyda, a przy okazji kibice na tym skorzystaja.Big Grin
(03-09-2015 10:00 AM)BMH napisał(a): [ -> ]Swoja droga to zabawwne, ze propozycje zagrania w filmie dostaje gosc, ktory zdaniem wielu moze jedynie sprawic, ze dany produkt/marka etc. zaliczy plecy, a nie plus.TongueTongue
Jeszcze cię to boli? Gdybym wiedział jak zareagujesz, to bym ciebie nie uświadamiał. Spokojnie, nie każdy musi mieć pojęcie o reklamie.

Co do filmu, to obstawiam Kac Vegas 4.
Nic mnie to już nie obchodzi, ale nie chce mi się tego pisać w "o Boksie z przymrużeniem oka"
Jak Floyd nauczy się tekstu do tego filmu? no Chyba że będzie to rola mima; Big Grin

Mannego obsadzilbym w roli hazardzisty, który dostaje objawienia i przestaje grać bez odwyku Wink

dobra koniec offtopu, .
(03-09-2015 11:31 AM)Metzger napisał(a): [ -> ]Jeszcze cię to boli? Gdybym wiedział jak zareagujesz, to bym ciebie nie uświadamiał. Spokojnie, nie każdy musi mieć pojęcie o reklamie.


Heh raczej Ciebie to w jakims stopniu boli, skoro nieproszony sam zglaszasz sie do tablicy.Wink Jak to sie mowi uderz w stol, a... .
Nie bierz kolego Metzger tego do siebie jako ataku, bo kibicow(ja pisalem ogolnie o calej grupie tych fanow, a nie jednej osobie-co widac czarno na bialym) ktorzy nie lubieli Floyda, a ktorzy pisali podobne rzeczy bylo wielu i nie tylko na bokser org. Nie jestes jedynym, nie jestes pepkiem swiata. Wiec troche dystansu.Smile
Swoja droga bardzo cieszy, ze nie ucieksz, czy nie wysmiewasz tych co tak pisali, a jeszcze przypominasz o soebie. Jak na moje, to duzy plus dla Ciebie, ze sie nie wypierasz tego co rowniez starles sie wmowic innym. Takich politykow Nam trzeba, takich ktorzy nie boja sie brac odpowiedzialnosci za slowa i czyny. W razie co, masz moj glos Metzger.
Ma byc Kac Vegas 4, czy to jedynie strzal na slepo?



Stawia ktos jeszcze hajs na wygrana Berto? Ja co najmniej "liscia" wale na Andre. Klatwa 49 walki, moze i tym razem zadziala.Wink Byl jakis mistrz prestizowaj federacji od czasow Holmesa(nie licze Tygrysa), ktory bylby o krok od wyrowania rekordu Marciano? Bo jakis nikt taki nie przychodzi mi na mysl.
Bmh
Jezeli dla Cb bicie malego Azjaty jest równomierne do bicia czarnoskórej Amerykanki to nie mamy o czym rozmawiać.
(03-09-2015 12:43 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Jezeli dla Cb bicie malego Azjaty jest równomierne do bicia czarnoskórej Amerykanki to nie mamy o czym rozmawiać.

Ooooooo.Big Grin
Fakty:
ktos napisal:
-
(03-09-2015 09:02 AM)Tar-Ellendil napisał(a): [ -> ]Floyd dostał propozycję zagrania w 3 dużych filmach. Więc chyba wiemy co będzie robił po walce z Berto.
-Ty luzno rzucasz
Joker napisał(a):
Zleje swoją panne :v

-Ja pisze nawiazujac do tego jakze merytorycznego posta, pisze o bicu Mannego
Po co przypal, jak mozna zaprosic do ringu jakiegos Mannego, ktory tez niewiele zdziala, ale chociaz hajsy beda sie zgadzaly w torbie Floyda, a przy okazji kibice na tym skorzystaja/
Po czym Ty zarzucasz mi:
- Jezeli dla Cb bicie malego Azjaty jest równomierne do bicia czarnoskórej Amerykanki to nie mamy o czym rozmawiać.



Zalecam zatem(dla dobra przyszlych dyskusji) trening czytania ze zrozumieniem, bo teksty jak ten powyzszy to oznaka braku tej umiejtnosci. Sorry, ale tak to wyglada. No chyba ze to kolejny jakze fajny zart prowokacjny jak wygrana Mannego z Floydem, to gartki za pomyslowosc!
Natomiast bylbym bardzo wdzeczny, jezeli za Twoimi slowami pojda czyny, i rzeczywscie dojdziesz do wnioskow, ze nie masz o czym ze mna rozmwiac.Wink Ja sie podpisuje pod tym obiema rekami.


Peace na 100%
(03-09-2015 12:23 PM)BMH napisał(a): [ -> ]tych co tak pisali
Kto tak pisał?
BMH
pis na 80 bo ta 20stka musi pozostać na kontrowersje ;*
Prosimy wiecej. Wszak nikt nie wnosi tyle do tematow z Floydem w roli glownej co Ty. Ja dla odmiany stawiam na Andre.Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Przekierowanie