Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mayweather vs Berto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Floyd Mayweather Junior (48-0, 26 KO) uważa, że media przesadzają z krytyką Andre Berto (30-3, 23 KO) i szykuje się na trudną walkę. Zdaniem „Moneya” bukmacherzy również zbytnio faworyzują go w starciu z pochodzącym z Haiti bokserem i kursy powinny być znacznie bardziej zbliżone. Floyd uchylił też rąbka tajemnicy jeśli chodzi o swoją taktykę na Berto.

- Nie zamierzam źle mówić o Andre Berto tylko dlatego, że media społecznościowe go krytykują. Berto to trudny przeciwnik. Ten facet ma wszystko co potrzeba, żeby zmusić mnie do najwyższego wysiłku. Trenuję z ojcem i wiem co zrobić, żeby być przygotowany na pojedynek takiego kalibru. Nawet nie musi mnie poganiać do pracy. Zarówno ja, jak i Berto wniesiemy optymalną formę. Ta walka powinna się odbyć, kiedy on był niepokonany jak ja, ale czas nadszedł dopiero teraz. Pomimo wszystko bukmacherzy ustawiają mnie w pozycji wielkiego faworyta. Moim zdaniem kursy powinny być znacznie bardziej zbliżone - powiedział Mayweather.

- W ringu będę po prostu sobą. Będę boksował mądrze i tak jak zawsze korzystał z lewego prostego. Jednak tym razem chcę postawić na więcej kombinacji. W tym pojedynku kluczem mogą być uderzenia na korpus i zamierzam lokować tam dużo ciosów - zdradza Floyd.

Źródło: fighthype
Stawiam na upset.Big Grin


Virgil Hunter zawsze trenowal Berto czy tylko na te walke sie skumali?

Floyd robi wszystko zeby wypromowac te walke, wychwala Berto pod niebiosa, ze az uszy puchna.
Jeszcze trzy tygodnie i bedzie po wszystkim.
Berto trenuje u Huntera już od dłuższego czasu, ale nie wiem czy od początku kariery.
Berto twierdzi, że "Zszokuje świat" tak myślało też kilkunastu ostatnich rywali Mayweathera,
Mi wystarczy że da dobrą walkę, ,a o to można być spokojnym, on jest wojownikiem, ,nawet jak Floyd będzie mu znikał w ringu przed oczyma, to Andre i tak zapewne kilka mocnych uderzeń zaaplikuje mistrzowi, a ma jeszcze czym przyłożyć, ,

Po walkach z Floydem nawet jak się przegrywa nie jest się na starconej pozycji, a jak przegrasz po wielkiej bitwie tak jak Cotto czy Maidana właśnie, to pomimo porażki twoje Nazwisko jest teraz na topie, ,taka jest marka i prestiż Floyd'a , wygra,-sprawia sensację jest na ustach wszystkich, przegra po świetnej walce, sprawiając Mayweatherowi problemy, -dostanie dużo propozycji walk,każdy będzie wyzywał cię do walki i nadal liczysz się w topie, ,
przegrasz po słabej walce, (jak Alvarez, Pacman) -nic się nie stanie, nadal masz nazwisko i będziesz zarabiał pieniędze

Taka jest marka Mayweathera,,i prestiż tego zawodnika, .
Johnny Gonzalez vs Jonathan Oquendo dodane do undercardu.
#Real#Wrestling #to#be#continued
prima, takiego punchera jak Gonzalez zawsze się dobrze ogląda, , odbudowuje się powoli po porażce z Russellem jr,
1 śierpnia pokonał Średniaka japończyka,, Hashimoto (nie chodzi o chorobę tarczycy Big Grin )
naprawdę porządny undercard, z świetnymi nazwiskami, mamy,.
Z gówna miodu nie zrobisz,tylko Salido #real #fajta
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Przekierowanie