Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Bitwa po bitwie w Monachium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ale ten Haye drobniutki przy Chisorze Smile
Haye nie będzie mógł przyjechać do Niemiec jak swego czasu Andrew do Polski Big Grin
Na razie na podstawie dostępnych filmików nie da się stwierdzić kto pierwszy uderzył, ale wątpię aby Haye wyprowadził te 2 ciosy tylko dlatego, że Chisora zionął mu nieświeżym oddechem w twarz.
http://www.youtube.com/watch?v=aaVZP9VC9...re=related

Tu widać doskonale. Pierwszy uderzył Haye. Tylko dlaczego? Co ciekawe wydaje mi się, że butelka Haye'a pękła ze względu na dźwięk ale nie sądzę. Zobaczcie i potwierdźcie ok? 00:24 jakby co.
... dla mnie sytuacja wygląda tak. Dereck podchodzi i pyta czy Haye chce z nim walczyć (Pytanie kiedy? Teraz czy w ringu?). Wtedy przykłada do szczęki Davida pięść (z tym, że trzyma tam mikrofon więc może chciał tylko nagłośnić ich rozmowe). Davidowi może się to nie spodobało i uderzył. I co z butelką? Nie pękła prawda?

W ogóle to gdzie się podziewacie? Gadam i gadam a Wy nic. Kare na komputery macie? Rozumiem, że ja się bardziej może ekscytuje ale ogólnie jakoś na forum pusto. Gorąco zapraszam do wymiany zdań.
Nie ma za bardzo o czym gadać , wszystko jak narazie jest wyjaśnione . Wiem ,że jesteś zwolennikiem Haye'a, ale naprawdę każdy widział ,że uderzył go tą butelką
Jeśli trzymał szyjkę w zaciśniętej pięści to znaczy, że nie uderzył butelką, chyba, że taki był zamiar stąd ten dźwięk
Faktycznie, wygląda na to, że Haye'owi nie spodobało się to przyłożenie mu do szczęki pięści z mikrofonem. Swoją drogą ładnie mu przywalił łokciem w kark.
Zarówno Haye jak i Chisora to buraki psujący wizerunek mojego ulubionego sportu. Mają problem to powinni go rozwiązać w ringu na zasadach okreslonych przez regulamin. Lipa konkretna...
@Metzger
Hehe.. to samo pomyślałem. Chciałbym widzieć tak agresywnego Davida w ringu. Wtedy nie miałbym wątpliwości ze wygrałby przez tKO

@primax
Ja osobiście wolę 3 soczyste ciosy Haye'a na konferencji niż bitkę w stylu z Abdoulem. Tam padło mniej ciosów niż w walce z Valuevem !
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie